Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probao sam Touarega 2.5 automatika (i 2.5 manuelnog pre i posle čipa), nije nešto, baš je spor i trom plus lepo troši. Ja bih tu išao na 3.0.

Udoban i komforan jeste, kvalitet enterijera je GOLF 5, po meni užas, sve jeftina plastika. Troši dosta a ne ide nikako. Sem te udobnosti, komfora i što može da se uspenje uz banderu ništa posebno. Pre bih se odlučio za X5 e53 restyle.

Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, Stefan L. said:

slazem se za federe, vidim da im pucaju ko besni jastuci, al kazu los motor taj 2.5

Majstor kaze kad vidi da mu 2.5 automatik ulazi u servis odma pravi trece dete

Link to post
Share on other sites
51 minutes ago, filip11314 said:

Probao sam Touarega 2.5 automatika (i 2.5 manuelnog pre i posle čipa), nije nešto, baš je spor i trom plus lepo troši. Ja bih tu išao na 3.0.

Udoban i komforan jeste, kvalitet enterijera je GOLF 5, po meni užas, sve jeftina plastika. Troši dosta a ne ide nikako. Sem te udobnosti, komfora i što može da se uspenje uz banderu ništa posebno. Pre bih se odlučio za X5 e53 restyle.

sto se tice kvaliteta enterijera, jednom sam se vozio davno u tuaregu i ne mogu da se setim kako je odradjen, ali iskreno za x5 e53 mi je svemirski brod, barem meni, ukusi su razliciti, pritom x5 mi je tako demode :D vidi i tuareg je demode ali X je vise po meni. sto se tice motora 3.0 bih uzeo kada bih uzimao

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Stefan L. said:

bilo je u razmatranje tuareg ili ML , toyota land je mnogo dobar dzip, ovo sve je k***c zivi ali sto je land demode, zajebo je i X5 xD 

ML je super, Mecka je Mecka. Opet gledaj da je na federe. 

Link to post
Share on other sites