delvecchio

Oglasi

Recommended Posts

9 hours ago, nidzola_e39 said:

Jel ima neko iskustva sa Audijem Q7?

sta te zanima

ako imas para da odrzavas 3.0 tdi motor u a6ici ovo je isto, a  nije jeftino,  al ako je dobar retko ce i da se kvari. trosi dosta jer je tezak, ja sam ga vozio dva meseca dok se nije prodao i prevelik je za grad. skuplji su mu amorti diskovi kocnice..

Ja verujem da je bas dobar taj e60, samo greota sto nije neki 3.0d 🙂 a juce sam gledao ovu 7 icu, bio u prolazu.http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12182172/bmw-730-30d

Spolja i iznutra stvarno dosta dobar, felne isto, motor radi lepo, dima bez, menjac deluje takodje dobar, od nekih pocetnih ulaganja, zadnja leva brava vrata 100e, motorcic haube oko 50e, gume komplet min 400e, (zadnje mogu jos), servis ulje filteri oko 100e, menjac servis licno odmah bi radio oko 150e, farovi prednji min poliranje i novo osvetljenje oko 150e i uskoro svi diskovi i plocice jos jedno 400e, pa tako oko 1300e ulaganja da bude top. I da neko je mnogo ruzno i amaterski presvukao volan xD

Nisam znao da je najvisi nivo opreme sedista na poluge :D a i ova navigacija mu kida xD

Ne gledas "žaguara'' , sto bi rekli francuzi..

gledao sam samo benzince, trenutno nema ni jedan interesantan model sem od mog komsije koji je iz besa podigo sa 10 soma na 20 haha

ne znam, sto vise cekam vise mogucnosti imam, cene idu dole a  modeli iskacu dosta zanimljivi. probao bih svasta nesto a posto mora biti samo 1, ozb moram da razmislim. usmeren sam na a6 c6, ili e60ica neka. ako nista od tih onda neka trkalica za po gradu

Jaguar ono sto sam cuo, mnogo preskup za odrzavanje, oce pomalo da se kvari, fordov motor unutra :)

5 hours ago, Stefan L. said:

ne znam, sto vise cekam vise mogucnosti imam, cene idu dole a  modeli iskacu dosta zanimljivi. probao bih svasta nesto a posto mora biti samo 1, ozb moram da razmislim. usmeren sam na a6 c6, ili e60ica neka. ako nista od tih onda neka trkalica za po gradu

nisam pratio na casu

zar ti nisi uzeo neki jeftin i dobar e60 skoro?

pa jel bio bas tolko dobar kad ga je provozao i prodao i sad trazi opet  e60 :)

jel neko sa foruma pravi one vlogove ili kako se to vec fensi kaze

Petrol heads,vozi e34 530 v8,ja taj auto nisam skontao na forumu,a videh negde na klipovima bmw club serbia

1 hour ago, Djoksa530i said:

Uzeo, provozao i prodao :)

bas tako :)

24 minutes ago, miksa said:

pa jel bio bas tolko dobar kad ga je provozao i prodao i sad trazi opet  e60 :)

neki sa boljom opremom i mladji jurim

23 minutes ago, miksa said:

jel neko sa foruma pravi one vlogove ili kako se to vec fensi kaze

Petrol heads,vozi e34 530 v8,ja taj auto nisam skontao na forumu,a videh negde na klipovima bmw club serbia

neces ga ni videti na forumu

jel covek sa foruma?

ne ne, Zoki iskljucivo samo petrolheads, komsija moj