Recommended Posts

taj e39 je zavrsio odavno u nisu kod nekog fizioterapeuta koji ga je skucao, posle toga je popravljen bio ali je poceo auto da dize temperaturu, auto je sluzio za trke tako da je to sad losa prica, trke drift... jos matik.. 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odlican, preporucio bih ti da odes da ge probas i pogledas :) ne ide uz ruke u ruku,  kod mog poslovodje je kao i svaki moj auto zavrsi kod njega, bavi se trgovinom voli to. Pre nego sto sam mu ga prepustio ulupo zam 1400e, a to sto ja radim vecina ne radi

Edited by Stefan L.
Link to post
Share on other sites

Jel zanima nekog 320d E46 kabriolet u M paketu opreme ? Jedan momak ga mi je ponudio u zamenu za jedan od mojih automobila koji su na oglasima. Cena bi bila oko 5000e  a mozda i koji evro manje. Imam par fotografija i na njima deluje pristojno.  

Edited by Zeljkamp
Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Zeljkamp said:

Jel zanima nekog 320d E46 kabriolet u M paketu opreme ? Jedan momak ga mi je ponudio u zamenu za jedan od mojih automobila koji su na oglasima. Cena bi bila oko 5000e  a mozda i koji evro manje. Imam par fotografija i na njima deluje pristojno.  

dragance kaci linkove do tvojih auta da ljudi mogu da se informisu :)

Link to post
Share on other sites

Nema potrebe da postavljam i spamujem forum bez razloga. Ako mi neko ponudi nesto zanimljivo a da je BMW, kao i sada sto mi je ponudjen, onda cu pitati treba li nekom. Ukoliko bude zainteresovanih, onda cu i postaviti.  ;) 

 

Link to post
Share on other sites