Recommended Posts

2 hours ago, legendica said:

Ni N47 nema problem sa lancem ako se zameni u redovnom servisnom intervalu.

Koji je to redovni servisni interval?

Edited by Desmo
Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Код мене је N47D20C, 163кс. Е91, 320д, 2011.
Оригинално холандски ауто, тако да није само Белгија у питању.
To vazi za zemlje Benelux-a(Belgija,Holandija,Luxemburg) motori imaju samo 2 razlike u softveru i u katalizatorima

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
ako hocete da imate lovuu dzepu manite se bmwa neko vreme.
poceo sam da razmisljam o cls-u [emoji4] 320cdi, dobar auto
Drugaricin otac ga je uzeo(prva verzija) kad je tek izasao, vozio ga 10 godina, nije izlazio iz njega. Bio prezadovoljan.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
ako hocete da imate lovuu dzepu manite se bmwa neko vreme.
poceo sam da razmisljam o cls-u [emoji4] 320cdi, dobar auto
Neka hvala,preskocio bih 320cdi, dobar motor ali jednostavno previse troskova u odnosu na ono sto pruza

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Abre vi ste mnogo flexibilni. Drugi auto mi je VW pa sam i tamo ma forumu. Tamo se za ovakve predloge prvo flamuje i roastuje, pa onda ide ban [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites

Ovde nas ima 7 aktivnih mozda pa bi greota bila da se banujemo [emoji23] inace i mene nesto vuce a5 restyle 2012 pa na gore, ne znam jel smem da priznam da mi je mozda i lepsi od e92, morao bih ga provozati [emoji23]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ahahhaa Somi legendo. Forum polu mrtav, nema smisla jos ga ubijati. [emoji23]
Bio bi ti lepsi sigurno dok ne bi provozao, jos uvek verujem da je Bmw jos uvek bolji vozacki auto, iako priznajem da ne bi imao nista protiv da jednog dana imam neki Audi, a jos vise Mercedes. [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Meni je pored z4, f10 restyle (ako je jos u M) trenutno nesto sto bih najradije vozio, ali svestan sam da ga nema dobrog u opremi bez 17-18k pa plus sredjivanje i to mi je bas daleko iznad budzeta.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ma nacipuj svoju masinicu, ima da budes sa osmehom na licu svaki dan. [emoji846] 200+ks u toj karoseriji mora biti mnogo zanimljivo.

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites

Ne znam kakav je sa prostorom unutra, ali kako su sada svuda guzve za parkiranje po svim gradovima, dodje kao odlican izbor za auto za svaki dan.
Evo ti nesto zanimljivo u CH, ali sa kvarom na motoru za sitne pare.
https://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-228-coupe-2014-occasion?vehid=8055549&backurl=%2Fautos%2Fbmw--2-series%3Fyearfrom%3D2009%26priceto%3D10000%26make%3D9%26model%3D1993%26vehtyp%3D10&yearfrom=2009&priceto=10000&make=9&model=1993&vehtyp=10
Kome ne treba jos jedan par vrata, zanimljiva igrackica. [emoji846]

Послато са MI 8 помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
17 hours ago, njegovawisost said:

Ja bih ipak voleo da uzmem Alfu Djulijetu od 7k pre nego Pasata. Razlog? Pasat je ruzan automobil, i nije hatchback. 
Po kvalitetu sigurno ne al vizuelno i napolju i unutra Gulieta je za Golfa 6 pa i 7micu jedan Ferari.

Lepa je spolja, samo to se slazem s tobom. 

Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Stefan L. said:

De si buraz 🙂 Ej, Audi rules, al mecka je mecka. Koji cls gledas? Prvi ili drugi model? One za 10 ili one za 20 soma? 

Ovaj Porse inace straota od auta, 600ks. Trosi 40 plina

Edited by dredger
Link to post
Share on other sites