Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a da nije cuknut kostao bi 5000e ?

Mog drugara ubedju jedan lik(preprodavac,bavi se uvozom kola),nije lud da daje 6.000 za peticu 2001 kad moze da kupi e60 2005 za 7.0000 -_- Kaze kod nas su cene napucane i kao iz Nemacke moze da mu dotera sta hoce za te pare...ja sam digao ruke od ubedjivanja da preko grane DOBRA kola nisu jeftina,kad kupi nekog dresa ima da se obesi :(

Link to post
Share on other sites

Kaspera pod suncobran pa redaljka za kaznu.....

Link to post
Share on other sites

Ja kao vlasnik auta i oglasa sam zahtevao da se moj oglas ne šeruje po domaćim sajtovima iz istog razloga zasto ga nema na domaćim oglasima-jer nemam vremena za priglupe budale koje me zovu iz dosade i da mi govore kako je to mnooogoo para za kocku i da mi daju glupe ponude! Samo ozbiljni ljudi koji znaju koliko košta napraviti onakav auto mogu da me kontaktiraju u vezi istog i svaki zainteresovani dobija kompletnu istoriju auta propraćenu slikama kao i link do moje teme na ovom forumu jer da sam hteo da sakrijem da je auto havarisan sakrio bih,ali nemam razloga jer je auto i sad bolji od većine kockastih kod nas tako da ljubomorne duše mogu da ga puuuše :wink3:

Link to post
Share on other sites

Ja kao vlasnik auta i oglasa sam zahtevao da se moj oglas ne šeruje po domaćim sajtovima iz istog razloga zasto ga nema na domaćim oglasima-jer nemam vremena za priglupe budale koje me zovu iz dosade i da mi govore kako je to mnooogoo para za kocku i da mi daju glupe ponude! Samo ozbiljni ljudi koji znaju koliko košta napraviti onakav auto mogu da me kontaktiraju u vezi istog i svaki zainteresovani dobija kompletnu istoriju auta propraćenu slikama kao i link do moje teme na ovom forumu jer da sam hteo da sakrijem da je auto havarisan sakrio bih,ali nemam razloga jer je auto i sad bolji od većine kockastih kod nas tako da ljubomorne duše mogu da ga puuuše :wink3:

evo ti ozbiljna ponuda !

4 000 evra !

slusaj...ne sumnjam u rad i trud ulozen u tvoj auto ,nemam takodje ni namere da na neki nacin uvredim tebe i tvoj auto ... medjutim situacija na trzistu je skroz naopaka .... ponuda ko blata ali nema kupaca ...

sve stalo i svi nesto cekaju , u celoj ITA imas SAMO oko 380 polovnih Emova na prodaju , a drzava od 50 miliona stanovnika , sto govori da su se svi povukli i cekaju sto i tebi savetujem ...

i batali to da ga prodajes u svabiji jer taj racuna na papir i olovku !

plus ako nemas papire da auto vodi poreklo iz EU , njemu tamo naplacuju dazbine za prvu registraciju i tretiraju ga kao novog ... plus extra porez za uvoz vozila poreklom van EU .

Link to post
Share on other sites

evo ti ozbiljna ponuda !

4 000 evra !

slusaj...ne sumnjam u rad i trud ulozen u tvoj auto ,nemam takodje ni namere da na neki nacin uvredim tebe i tvoj auto ... medjutim situacija na trzistu je skroz naopaka .... ponuda ko blata ali nema kupaca ...

sve stalo i svi nesto cekaju , u celoj ITA imas SAMO oko 380 polovnih Emova na prodaju , a drzava od 50 miliona stanovnika , sto govori da su se svi povukli i cekaju sto i tebi savetujem ...

i batali to da ga prodajes u svabiji jer taj racuna na papir i olovku !

plus ako nemas papire da auto vodi poreklo iz EU , njemu tamo naplacuju dazbine za prvu registraciju i tretiraju ga kao novog ... plus extra porez za uvoz vozila poreklom van EU .

Hvala na ponudi ali ne hvala.

svabe zovu al se cenkaju mnogo.najbolje ponude daju arapi...a sem iz svabije za sad su zvali i iz libije,dubaia,maroka,belgije i hrvatske...a ima i nekih za koje POJMA NEMAM odakle su jer mi pisu na nekom jeziku koji ni gugl ne razume...

sve u svemu cena je ta koja je,ne planiram da se cenkam i nema potrebe vise da se spominje moj auto u ovoj temi!

Link to post
Share on other sites

Nemoj samo ono novogisnje zezanje da pokazujes kupcima :lol:

Ko voli takav auto, nije jaka cena. Ako nema pravog kupca, stavi ga u garazu, leba ne iste. Za 5 godina, cena ce mu biti debelo preko 10 soma, garantujem. Bolja matematika nego da orocis u banci.

Link to post
Share on other sites