Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://www.polovniautomobili.com/oglas5176126/bmw_325/

razvaljen bio napred, lose uradjeno, dize temperaturu itd..da ne bije neko put za dz.

Meni cudno bilo uski stop, zar ne bi trebalo metalne branike da ima .

Bas mi drago sto je neko isao da ga pogleda, zanimljiv bio meni mnogo kad sam ga video, mada i sumnjiv.

I izgleda da je ovaj preprodavac sto ga prodaje.

Link to post
Share on other sites

ma nije preprodavac, u pitanju je sveznajuci deda ciji je sin ovo vozio koji je radio zdrogu kako je on rekao i auto je stojao u garazi vec 5 god, po njegovom opisu je delovao dobro, mada opet kazem imao je havariju tako da nije to to..

Link to post
Share on other sites

Po cemu je ovo dobra kocka?

Ima samo lep tocak ostatak je lom,zar ne vidite da joj je prednjica odvaljivana i lose odradjena,niti je lepo uklopljena niti ofarbana. :blink:

Link to post
Share on other sites

Po cemu je ovo dobra kocka?

Ima samo lep tocak ostatak je lom,zar ne vidite da joj je prednjica odvaljivana i lose odradjena,niti je lepo uklopljena niti ofarbana. :blink:

malo mastarija o potencijalu kad bi sve bilo idealno..:) inace bismo vec bili tamo i sklapali ugovor..

Link to post
Share on other sites

Po cemu je ovo dobra kocka?

Ima samo lep tocak ostatak je lom,zar ne vidite da joj je prednjica odvaljivana i lose odradjena,niti je lepo uklopljena niti ofarbana. :blink:

Pa farbar je usrao stvar skroz,i malo da se usteluje ova hauba...pa 90% automobila je udarano nekad,bar sam se na forumu nagleda tih salonskih NIKAD UDARANIH sa 7kg gita. Da budem iskren vredi ove pare,mnogo veci lomovi sa foruma i oglasa prodavali su se po vecim cenama nego sto vrede :lol:

Link to post
Share on other sites

Po cemu je ovo dobra kocka?

Ima samo lep tocak ostatak je lom,zar ne vidite da joj je prednjica odvaljivana i lose odradjena,niti je lepo uklopljena niti ofarbana. :blink:

+1good.gif

Link to post
Share on other sites