Recommended Posts

Jesi li isao da vidis auto i kakvi su utisci ?

Isao sam juce da pogledam auto. Decko je iz Bora, ima dokumentaciju o uvozu 2012 god. 2013 je ugradio plin i za to ima svu dokumentaciju.

Auto je odlicno ocuvan sto se tice enterijera. Lepo radi i na plin i benzin. Sto se tice toga kako ide nisam imao prilike da ga bas razvlacim ali ide solidno.(mada se ne moze porediti kako povlaci moj 320d i 525i, bolje povlaci dizel u manjim obrtajima).

Spoljasnji izgled...onako... Ima malo ulubljennje na prednjem desnom krilu i na par mesta je pokazao koroziju(kod sijalica za gepek)

Sve u svemu ja cu najverovatnije menjati svoj auto za njega sledeceg vikenda.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isao sam juce da pogledam auto. Decko je iz Bora, ima dokumentaciju o uvozu 2012 god. 2013 je ugradio plin i za to ima svu dokumentaciju.

Auto je odlicno ocuvan sto se tice enterijera. Lepo radi i na plin i benzin. Sto se tice toga kako ide nisam imao prilike da ga bas razvlacim ali ide solidno.(mada se ne moze porediti kako povlaci moj 320d i 525i, bolje povlaci dizel u manjim obrtajima).

Spoljasnji izgled...onako... Ima malo ulubljennje na prednjem desnom krilu i na par mesta je pokazao koroziju(kod sijalica za gepek)

Sve u svemu ja cu najverovatnije menjati svoj auto za njega sledeceg vikenda.

:good:

Link to post
Share on other sites

Auto je prelep, ali se nismo nasli oko cene, pa sam odustao.

Nesto ovako m?

nije kockica ali moze da prodze

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7206946/bmw-325

p.s.

Hvala svim bmw entuzijastima i masterima na pomoci!

Zaista cenim svaku poruku i savet koji dobijam ovde,

iako nisam vlasnik bmw-a (jos uvek,jel :D ) osecam se privilegovano i kao medju svojima sa kolicinom pomoci koju ovde dobijam.

Link to post
Share on other sites

Zanimljivo da je ubacen plin. Po meni nepotrebna stvar na v8 koja ce poceti da pravi probleme....

Link to post
Share on other sites