Recommended Posts

Ovi common rail od 2009 pa na salje mislim da su bez nekih problema, tako da q5 ili a4 realno manje bi bolela glava... Odradis obican veliki servis za neke male pare i cao zdravo...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ja onako saljem linkove... U principu sam odustao do proleca... Hehe ce padnu cene malo sace nova godina. Ili Q5 ili 5ca, ipi kimi da smanji na 12.500 [emoji16]
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
 
 
Niskoo, niskoo [emoji28]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Slazem se, ali.... auto je sedi i vozi, odradjeni svi servisi, nove zimske gume, bez ulaganja, a da ne pricam o opremi u odnsu na druge. Za kilometrazu garantujem. Pratim oglase, pojedini ni MF volan nemaju.

 

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
On 12/3/2020 at 5:58 PM, njegovawisost said:

Ahhahaha daaaa.

Inace Alfe i gremlini, tako i BMW, ja opet problem, moram kod majstora. 😂

Dakle ne mogu da utvrdim koje mi kocnice skripe, al ubijaju kao sirena kad se zaustavljam  😂 Zadnje rekoh nove brembro perforirane, al cini mi se da su prednje plocice potrosene i da nemaju veze s njima.

Cela ulica me gleda kad stajem na semafor. Prebacim u rikverc i idem malo, pa krenem napred, ne skripe narednih 10 min voznje. I sve tako 😮 Isto ujutru kad krenem ne cuje se nista prvih 10 min. Al eto, u rikverc koji metar pa opet napred, prestane 😂 
Da l glavi plocica, ne naleze dobro, ispada, istrosena?

Da se dopunim, rekao majstoj da su prednje pločice na pola i da misli da rub diskova cvili ponekad -_-

 

Meni je AudiA3 osim najnovijih malo ružan izgleda mi s boka od pozadi kao karavan.

 

I dalje mi nije objasnio misteriju kad krenem malko unazad pa onapred zašto instant prestane.

Edited by njegovawisost
Link to post
Share on other sites
Eto kami, dodas hiljadarku i vidis sta vozis [emoji41][emoji16][emoji16]
 
 
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Hahahaha

Evo ga moj bivsi, lci model sa 120.000km originalnih. Uvezao ga sa 82.000km7d9d1373f10e07b3a5813882db4bb4f3.jpg581a65e87037a5b8b230d6f90f1958e3.jpg

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ajd da odgovorim i na ovo. Audija sam uzeo u zamenu za ovaj f10 i kes. Mislim da sam vec napisao da sam ga proverio preko broja sasije i krajem '18e u DE odradjen servis na oko 90.000. Za 2 godine u Srbiji presao 70.000, sto nije malo ako se na sve doda da su pola godine granice bile zatvorene. Audiju samo treba jedan lep detailing unutra.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Link to post
Share on other sites