Transporter, drago mi je :)


Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kakav si ti onda transporter kad nista ne trpas u gepek :P

Krajnje profesionalan, nista od informacija ne odajem :P

Svaka cast za radove stvarno prelep auto,moracu da dodjem na obuku kod tebe da i ja isto to odradim sa gepekom a sto se tice farbanja drvenarije jos se razmisljam.

Od septembra angazujemo nove polazike, upis je u toku :D

nemam reci zaista, svaka ti cast...voleo bih da sam ja vican tako srafcigeru da mogu da sam sve to sredjujem kao ti... ja bi bre polomio 20 x sve zivo :lol:

Lomio sam i ja nekada :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Motor je 2.8, automatik menjac-triptronik, godina 98, auto je u prvoj boji (sve sem haube, ali naci cemo i nju u prvoj boji negde vec :) ) , od opreme sledece:

jedna sugestija, svako ko ima/voli BMW trebalo bi da zna da je TIPTRONIC iskljucivo VAG sistem/naziv (VW/AUDI/SEAT/SKODA, Porsche, lambo, itd, itd.)

kod BMW-a se to zove StepTronic...

pozdrav... ;)

i jos jedno, ili je automatik ili je steptronic, posto su sada svi steptronic, nema potrebe da se naglasava da je automatik, podrazumeva se.. ;)

Link to post
Share on other sites

Da je rekao samo steptronic ja ne bih imao pojma o cemu se radi tako da je dobro sto je rekao automatik...

Ovo je inace tema za komentarisanje automobila a ne ispravljanje krivih drina... ;)

Auto je stvarno prelep, uzivo je jos lepsi, video sam ga na bubanj potoku jedno jutro i ostao sam bez texta, perverzija od auta!!!

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Salim se, extra poso' radis, al nadam se da ga ne "volis" bas na ovakav nacin! :D

Ne bi zapalio cigaru u njemu nema para, a za ostalo, paa sta znam :lol:

Bio i ostao prelep i brutalan auto,trudicu se i ja da dodjem do takvog savrsenstva sa mojim ljubimcem,jos jednom svaka cast za trud!

Hvala, jos malo, jos malo, izdrzi :dance3:

Odusevilo me kako si oprao bocu za plin :lol: :pilot:

Stealth sampon, jesi video :P

Link to post
Share on other sites