e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam klipove na standard sva 4 u dobrom stanju, sa sa ovog stranca sto sam kupio na standard su, MENJAO BI za klipove koji su za 2 specijalu ako neko od vas ima ako treba mogu i da doplatim, posto imam original karike za drugu specijalu iz nemacke narucene pa hocu da ih postavim na auto!

Link to post
Share on other sites

Nasao sam jedan org BMW kasetofon , spolja skroz ok , dali je ispravan , ne znam , stoji jako dugo , ako hoces daj adresu pa ti ga saljem .

Imas na pp poslao sam podatke :)

Link to post
Share on other sites

Jel ti je zivnuo majstor,kada nastavljas sa radovima?

Ma nije zamalo da bude kaput, 10 dana covek temperatura 39 sad mu je malo bolje sutra ce da ih dovrsi ja mislim (prosla mu je temperatura) kompletno i da doterujem kuci :D Bice valjda do kraja meseca sve u pogon :)

Link to post
Share on other sites

hoce li se ovi pragovi prekriti nekim plasticnim u boji ili će to biti tako crno?

Odozgo ima one plastike ukrasne (ali i one su crne) ostalo ostaje tako kako jeste.

Link to post
Share on other sites

Što ti je ona grana onako gubava,ko moljci da su je jeli

Nemam pojma na sta konkretno misis ali mislim da se od temperature nesto oljuskala (ako mislis na izduvnu granu), ako gresim onda me ispravi

A prednji vezni ?

Danas u toku dana je radjen samo nisam stigo da slikam prekosutra sve slike. On ide u 930 zastitu. Branici ce crna mat kao i oko retrovizora i ono crno kod vrata. A napred onaj deo (nema ga na slikama) gde su migavci ide crveno.

Ma bice to dobar Auto,samo napred... ;)

Bice bice xD

Samo cepaj :D te felne od golfa prodaj, nisu za kocku imaju veliki ET, trebaju ti neke malo izbačenije

Videcu ako naletim na nesto mada sam uglibio finansijski tako da tesko zasad, mozda malo kasnije ;)

Šta ti je ovo crno?Plastobit ili kobit?

Zastita 930.

Link to post
Share on other sites

Jos samo da ga sklopis :D

Hehe bice zajebano :D ali 1 po 1 resicu slagalicu :D

Kako god da okrenes bolje je. :preved:

Pa kakav je bio sad bar necu da brinem da ispadnem sa sve stolicom dok vozim :)

Jel ovo treba da se lakira ili je to to ?

Akril da lakiram :o Ma jok to ostaje tako.

Link to post
Share on other sites