e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takva je situacija na skoro svim kockicama , to ti je ulaganja 150 eura ali ti odlucujes .

150e je samo za plin ostalo i da ne racunam ;)

Link to post
Share on other sites

Ovaj auto bez 400-500e ne moze da se dovede u dobro stanje pa ne znam sta da je ne moze za 150e veruj mi. Rupa bez dna je.......

Link to post
Share on other sites

Delovi su jeftini a ne verujem da bas sve mora odmah , jedino ako ces da pravis nove trapove , jedno po jedno , ulozio si dosta svega u njega i sad ako ga ne zavrsis mozes ga samo baciti jer ko ce to da kupi u takvom stanju .

Link to post
Share on other sites

Evo spisak cisto da napisem :D

1.Zupcastva letva

2.cilindar donji kvacilo

3.sve plastike ispod table

4.plastika oko sata

5.plastika za levi stub

6.lajsna za prag spoljna i unutrasnja

7.Kaseta

8.Spone

9.Jabucice

10.Sipka sto pokrece pumpu za gorivo

11.4 srafa za tocak 17-tice

To mi fali sto se secam trenutno ;)

Ako ima neko sve neka napise neku cenu za sve to kompletno moze i nesto besplatno.

Link to post
Share on other sites

Nece ti niko pokloniti ili napraviti neke dobre cene kad si neodlucan dali ces popravljati ili prodavati .

Pa normalno da necu da ga prodam ako nadjem dobru cenu za delove ja ga prodajem jer nikako ne mogu da naidjem na normalne cene svi gledaju da me oderu :/

Link to post
Share on other sites

Gde ce za to da te deru , saplicu se na spone i kugle od tih e30 hoce noge da polome jedva ce cekati da ti posalju da ociste radionice , ako nemas za novo mozes i spone polovne uzeti , jedno po jedno i teraj , videci ja sta mi je ostalo od delova od moje kockice a to vise necu montirati nigde . Imam letvu komplet to znam a imam jos po nesto . Tebi nije servo?

Link to post
Share on other sites

letva,spone,plastika oko sata,plastika za levi stub,lajsna za prag spoljnja i unutrasnja,kaseta,sipka sto pokrece pumpu,srafovi za tockove.. 60€

kugle vidi koje su ti lose pa kupi nove,nisu ti valjda sve 4 lose..

Link to post
Share on other sites

Nova kugla ti je 1000din,cilindar kvacila takodje nov donji 2200,a gornji cini mi se 3000din ili obrnuto,polovan je 1000din.

Imas li ti na prodaju?

Link to post
Share on other sites

Postoji li nacin da se zaobidje ova obnova atesta ili reatest kako ga vec zove. Posto ja imam atest od 2006-2016 godine ali sad ne mogu da registrujem vozilo. Ali sto je najgore ne mogu ni da skinem plin sa automobila, jer ako skidam isto cu da placam globe za ovu lopovsku drzavu. Ako neko ima neko znanje da se to moze zaobici ili proci jeftinije da znam da se ne zeznem :)

Link to post
Share on other sites

Ne postoji nikakva sansa da zaobidjes glupave troskove, svuda se prica da ce to da se ukine i da nije trebalo ni da se radi ponovni atest ili reatest ali i dalje ga svuda traze, tako da ne znam sta ti je najbolje da uradis... Ja sam imao srece, ugradio sam plin 2006 ali sam atest uradio 2010 tako da sam miran do 2016 ako smradovi opet nesto ne okrenu...

Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da ti kazem, da ti nije atestiran mogao bi da se provuces, svuda moze da se uradi teh bez da se teraju kola ali ako ti u saobracajnoj pise da imas plin onda ti trebaju i papiri od atesta tako da tu nema muvanja jbg...

Link to post
Share on other sites