e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a3c6f7f4d9728a2282637fad8d2c984c.jpgcd49d9fb3d8fb21ed30b5c3d12ee48df.jpg

Uradili servis,promenili ulja,promenili termostat i servisirali jednu tj.prvu diznu.Da legne malo pa ga kacim na dijagnostiku i da vidimo paramtre pre i posle.

zx spectrum 32

Kako si zadovoljan motornim uljem druže? Ja sam prešao na njemu oko 6000km i vidim da mi je spustio nivo vrlo malo ispod maksimuma dok je predhodno (5W30) tek sa 10000km pocelo da se troši.

Link to post
Share on other sites

Tek 2000 km,jos nista nisam u stanju da kazem.Generalno imam averziju prema Castrolu jer mislim da su kod nas sve teski divljaci.Nek odradi zimu,ne vozim nesto mnogo i leti iz kola.

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo Liuqi Moli. Uradio servis u julu. Do sada presao malo preko 9.000km. Vrlo malo,mozda 1-1.5mm je od maksimuma se spustio nivo.

Link to post
Share on other sites

Ja sam uzeo Liuqi Moli. Uradio servis u julu. Do sada presao malo preko 9.000km. Vrlo malo,mozda 1-1.5mm je od maksimuma se spustio nivo.

LM odlicno tadi do 10000

zx spectrum 32

Link to post
Share on other sites

vezano za rezervoar: Meni je bio katastroflan, ociscen je koliko moze, pa sad povremeno ocistim pumpu kad ona povuce jos mulj koji se nalazi po zidovima. Majstor je rekao da ne moze da ga ocisti potpuno i da mora tako, e sad ne znam druga iskustva.

Link to post
Share on other sites