BMW-E36

LED CREE Sijalice

Recommended Posts

Jel neko stavljao ove sijalice u farove vidim da se gadjaju lumenima al mene zanima kako je to u praksi? Ne mislim da je bolje od xenona al me zanima jel bolje od halogena i koliko? Nervira me sto se xenon na dugom sporo  aktivira pa sam  mislio da ih stavim na mjesto umesto halogenki   na duga svetla ...

HTB15x1_NMVXXXXa_FXFXXq6x_XFXXX2.jpghow to take a screenshot on a pc

Jel na kraju probao neko ovo? Gde to ima da se kupi da li neko zna?

Jedan tip je na kocku bio stavio led sijalice. Jeste da svetle baš jako ali snop otišao u pm. Sama konstrukcija sočiva nije odgovarala a verovatno i održali modeli su takvi.

Ja sam bio razmišljao da stavim led ali sam odustao iz tog razloga.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Ja bi možda koknuo u duga, ako bacaju isto kao ova duga :) Ne znam ni koliko koštaju ni gde mogu da se kupe bilo kakva kvalitetna ... 

10 minutes ago, vranjin said:

Ja sam bio razmišljao da stavim led ali sam odustao iz tog razloga.

Da li znaš koje vredi kupovati?

Ima kod nas na oglasima. Kinezi se gadjaju lumenima pa ti ne mogu ništa konkretno reći. A to što piše odnosi se na par sijalica.

Uglavnom, ne ići ispod nekih 8000 lumena po paru.

Koliko to uopste greje, tj. kako ce se ponasti senilo, sociva i sl?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

kvalitetne led obicno imaju ventilatore koja odvalci toplotu i koji se pale cim upali i svetlo. narucih sa alija za 32 e iste koje prodajuovde za 60e h7 je u pitanju za dugo pa cu napisati utiske kad stigne rasveta

Sve led za glavna svetla imaju hladnjak. U svakom slučaju manje se greje od halogene sijalice.

ja sam u corsu H4 led stavio ove nove sa ventilatorom kineske par 8$ , i pravo mocno svijetle jedino sto mi je nakon 4 mjeseca jedna sijaica sa oborenog prebacila na dugo, ali sam pravo zdovoljan svijetlom :)

Jos nisam cuo da je neko zadovoljan. Obicno je slabo da bude kratko svetlo. Mozda samo neko ko stavi u maglenke da se zeza.

1 hour ago, marko13 said:

Jos nisam cuo da je neko zadovoljan. Obicno je slabo da bude kratko svetlo. Mozda samo neko ko stavi u maglenke da se zeza.

+1. Ja sam hteo da zamenim duga ... ali mi je sam lik koji to prodaje rekao da su vise za "maglenke" :). Sve mi je bilo jasno.