NikNS

BMW 3 E46 PREFACELIFT

Recommended Posts

3 hours ago, NikNS said:

Hvala braco trudimo se. Ove nedelje najgluplja investicija registracija 32000 :D

E to nije investicija, to je trosak 😊

40541c4812870cd5aa659fafd215d435.jpg
b74b877833c8fbfada009f26adb17103.jpg
bcccd5a68f365d8603be6f4c446e1589.jpg
Ovo se desi kad ides po propusu desnom trakom, a onda osoba iz leve trake odluci da vise nece da ceka na semaforu svoju kolonu i prestroji se bez gledanja preko pune linije bas u moja vrata
Na slikama se slabije vidi ali dobio sam po prednjim levim i zadnim vratima, rub, polu stranica, zadnji branik, zadnja leva felna. Auto ide kod farbara pa cemo dalje resavati stetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Baš bedak, mnogo mi je zao burazeru, verujem da je zabolelo.   : /

Radis to ili juris vrata?

Pa pazi kad sam znao da ce do toga doci. Oktavia 2019 znao sam da je kasko osigurana pa me to smirilo jos sluzbeni auto :D Salu na stranu, bedak jeste pogotovo sto je poznato kako sam bolesnik za auto haha :D  Mnogi mi predlazu da peglam vrata ali ja to ne zelim jer kad sam ga to jutro pokrenuo nije imao gitovana vrata i slicno tako da cu juriti polovna oba, rub, zadnji branik i prag se farbaju. Taman usput planiram i mt2 branik da nabavim i da i to ofarba da ne bi iz delova bio 50 nijansi sive :)  Mozda uspem naci vrata u boji pa ih samo ispoliram jer ova i kad bih ispeglao ne bi bila vise nikad staklo kao sto su mi na drugoj strani. Moze da prica ko sta hoce ali dupli lim i peglanje nikad ne ispadnu kako treba :D

Pozovi mog prijatelja, ili pisi na viber za delove, mislim da bas sada rastura odlicnog u tvojoj boji: +381 65 4690 985

Pozovi se na mene, Ivan.

38 minutes ago, NikNS said:

Pa pazi kad sam znao da ce do toga doci. Oktavia 2019 znao sam da je kasko osigurana pa me to smirilo jos sluzbeni auto :D Salu na stranu, bedak jeste pogotovo sto je poznato kako sam bolesnik za auto haha :D  Mnogi mi predlazu da peglam vrata ali ja to ne zelim jer kad sam ga to jutro pokrenuo nije imao gitovana vrata i slicno tako da cu juriti polovna oba, rub, zadnji branik i prag se farbaju. Taman usput planiram i mt2 branik da nabavim i da i to ofarba da ne bi iz delova bio 50 nijansi sive :)  Mozda uspem naci vrata u boji pa ih samo ispoliram jer ova i kad bih ispeglao ne bi bila vise nikad staklo kao sto su mi na drugoj strani. Moze da prica ko sta hoce ali dupli lim i peglanje nikad ne ispadnu kako treba :D

Sve znam drug, ali sta ces, to je sve sastavni deo voznje i protiv toga se ne moze, sto pre se naviknemo bice lakse. Ja sam to resio tako sto imam kantu za grad i odlican mlad auto za putovanja. Upravo zbog toga sam i isao na male kubikaze, zbog cene registracije i cene odrzavanja, jer nije lako odrzavati i registrovati dva snazna motora.

Edited by Nismo

Na slici se lose vidi ali dobila su vrata minuse na ivicama skinuta farba a on je najvise felnom i gumom mene gurao duz auta nego bice kako treba. Hvala @Nismo brate upisao sam broj taman sad posle posla idem kod limara da se izdogovaramo sve i bacam se u nabavku delova svih da ne moram da cekam posle nedeljama da obavi sve ali cemo verovatno farbati celu levu stranu pa i ako nisu u boji a dobra lako cemo resiti 😉

Gre'ota, lepu je stetu napravio ali dobro je dok moze da se sredi.
Samo da mi je znati sta je njemu u glavi kad tako nesto uradi. Verovatno promaja...