e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Idealka, inace definitivno mislim da je 17 previse za kocku, 16 merka...

@leon

Moracu da mu ga odvezem jedan dan, posto mi je i onako izjavio da mu se e30 ipak vise dopada od e36.... hahaha

Kaze e36 je samo nasminkan i spor... hahaha

Ako ti ponudi trampu, glava za glavu prihvati odmah, a slazem se da je 16" za kocku extra. P.S. Pozdravi ga kada ga budes video.

Link to post
Share on other sites

:)

Mislim da je kocka definitivno najzaebaniji auto sa podignutom haubom... :P

72863410.th.jpg

Blink, blink!!!! :)

74279918.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Deda i Unuk! :)

Idu ti novi dizeli...., ali kad chicha dovati 4 soma...., moze samo da gleda u one zahrdjale dve cevke u donjem levom uglu!!! :)

13336276.th.jpg

30000225.th.jpg

62694341.th.jpg

15703789.th.jpg

91397529.th.jpg

99629650.th.jpg

53715610.th.jpg

29339891.th.jpg

61514203.th.jpg

31656144.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Nisu kao tvoje ali nisu ni lose! :)

Sve slike do sada slikane su sa mob-a..., tako da i nisu bas u nekom extra kvalitetu, ali bitno je da se vidi sta imamo i sta volimo!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Azev 16 VS BBS style 15????

Nisam pametan, nekad su mi lepse jedne a nekad druge, ne mogu da se odlucim???? :)

gx1FYLBJ.jpg

gx1FZjwJ.jpg

Link to post
Share on other sites

Ubedili ste me, samo jos da neko uzme BBS i ulecu shurikeni.... :)

@sashko

Ako mi nadjes BBS 17 sa 4x100 a jos sa lepom cenom..., mozda se i predomislim??? hahaha hahahaha hahaha :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Pitanje za drugare, dobio sam ponudu da prodam auto prijatelju..., nudi mi 3500hiljade za neregistrovan auto!!!

Da li mi je pametno da ga prodam jel cena je dobra, pogotovo u ovom trenutku recesije kad su cene veoma pale???

Link to post
Share on other sites

Cena je dobra, a ti nabolje vidi. Za te pare mozes da uzmes dobar e36 ( Nidza crveni prodaje jedan 325 u fulu 1994.mislim da trazi 3500-3600 evra.). Nemoj gledati koliko si ulozio, tu ces biti uvek u debelom minusu.

Link to post
Share on other sites

Retko se srece dobra kocka;

Ako je tvoja stvarno tako dobra, zapitaj se, zelis li da uzivas u njoj, koliko god ti pruza zadovoljstvo,

ili da izvuces novac natrag, posto joj cena vrtoglavo pada?

3500e za e30 nije malo, ali za te pare bolji auto ne mozes naci!

Link to post
Share on other sites

Hvala svima na savetima... ;)

Stvarno znace u ovakvom trenutku premisljanja!!

Danas smo sve utanacili, auto je njegov, drago mi je sto mi je to dobar drugar koji znam da ce ga cuvati bolje nego ja, sto se tice para, i ja sam mu cak rekao da je to mnogo, ali njega ne interesuje, kaze odlican auto ima i odlicnu cenu!!! :)

E sad, da ja jos smislim sta cu dalje..., postoji mogucnost da opet uzmem e30 i da ga spakujem za neki street legal drift... :)

Od ovog sada auta se stvarno nije isplatilo tako nesto, em sto me skupo izasao em sto je izvorno veoma ocuvan i steta bi bila da ga kidam svaki dan..

Otom potom...

Tema neka stoji, ponosni vlasnik ce se sam javiti u narednom periodu, taman dok izvrsimo primopredaju!!!!

Moram da mu popakujem kompletan enterijer..., vise nece biti brz kao ranije!!!! hahaha

Link to post
Share on other sites