e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

iste takve imam za prodaju u garazi malo ofucane ista dimenzija i raspon sarafa 200 eura cijena i steta sto nemogu na kockaru da idu inace bi odma :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas sam saznao da postoji grana u medicini koja se zove Felnologija, ona se bavi iskljucivo proucavanjem raznih virusa koji zahvataju njihove pacijente, u ovom slucaju je virus zvan BBS, kazu da je on najopasniji jel se siri veoma brzo i zahvata mnogo vise od ostalih virusa tipa Borbet, Azev, Shnicer i drugi, jedini koji je priblizan BBS-u je Alpina, ali na svu srecu prenosioci ovog virusa su kod nas slabo prisutni tako da je opasnost od zaraze daleko manja!!! :dance3:

Tri dana skidam, cistim, smirglam, cistim, skidam, poliram, opet smirglam i opet poliram. . . . .

Nema kraja ali se ne predajem.... :twisted:

Start

41860228.jpg

Prva faza ljustenja sa skid-om!

47837462.jpg

Rdje na svakih par cm!

26621266.jpg

Smmirglana rdja i obradjena finom gradacijom!

41587404.jpg

Zavrsna faza ciscenja!

76324535.jpg

Bmw polir mashina! ;

18834448.th.jpg

Proba opcija??

70733270.th.jpg

Usvojena je varijanta poliran falc, silver srce, pokusali su da me nagovore na neke perverzije ali ne zelim da robujem do kraja leta!!!! hahaha hahahaha

Nastavak sledi, ako ima koji dobrovoljac kome zuljevi i crno ispod noktiju ne smetaju, slobodno nek se javi... hahaha hahahaha

P.S Zasto nema ni jedan smajli koji se kida od smeha??? :)

Link to post
Share on other sites

@kilson

Samo sljakaj....

Sredice ga chica samo tako!!! :)

@AlexBMW

Moze sve da se napravi ali ja to ne volim....., jel kad zategnem masinu kako treba a nadjem se na avali, kosutnjaku, iriskom vencu ili slicno, ne zelim da mislim da li ce brezon da se izcupa ili nece, a i sa 17-ticama takva voznja i nije bas preporucljiva???

Sto se tice te prave voznje, za e30 je 15 najkvalitetnija dimenzija, 16 je kompromis a 17 robija....

To nisam ja smislio, pise u Bmw-ovom casopisu crno na belo!! :dance3:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Evo dve sa celicanama i brezonima!!! :blink:

19030460.th.jpg

46073591.th.jpg

A i da se pohvalim sta smo sredjivali ovih dana!!! :lol2:

61362813.th.jpg

77383339.th.jpg

Izgleda da cu morati da predjem na 5 srafova!!! :blink:

Joj kad legnu sutra na petardu....kao budali shamar!!!! :blink:

Link to post
Share on other sites

Evo i dve zavrsene ACT...

Zaboravih da stavim i poklopce za slikanje... :blink:

72007290.th.jpg

40667510.th.jpg

22619024.th.jpg

Ako ima interesenata, mozda budu odmah i na prodaju cim zavrsim druge dve, nasao sam neke interesantne 16, pa ce mi mozda faliti malo para!! :blink:

Link to post
Share on other sites

Stalno gledam u ovaj auto...

Ajd sad jedno naivno (da ne kazem glupo) pitanje...

Jel mogu da angazujem onog limara ILI farbara koje si preporucio za sredjivanje onog mog ispucalog spojlercica na gepeku (skidanje ispucale farbe i kvalitetno farbanje)...Ono, da li bi se oni bakcali sa tim?...Pored toga, imala bih i neku malu koroziju i jos neka farbanja...poz

Link to post
Share on other sites

Iskreno..., lepsi je na slikama!! :blink:

Mora da se smisli neka fora za spojler, bar da se predje dve tri ruke vise boje da bi se napravio deblji sloj, da ne puca tako lako...

Moj je vec prilicno ispucao, jel ko god mi pridje gepeku mora da se prilepi prstima za njega i naravno dodje do savijanja boje i pucanja, a posto mi je to onaj farbar ofarbao tanko kao flis papir, onda je sve jasno!!!!

Zovi Mirka, ili jos bolje skoci do njega, to mi je odlican drugar i mogu da garantujem za njega!

Sredice ti i spojler i sve sto zelis, taman da ga obradimo da kupi kocku, posto je trenutno u razmatranju da uzme neki e30 i da ga od nule sredjuje! :blink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@mihajlo

Fala... :)

@scaner

Maglenke manje vise..., skinuo sam ih jer mi je jedna napukla..., a od Borbeta sam odustao, nesto mi se vise ne svidjaju, bem li ga zasto???? Azev A bi voleo da izkopam u nekoj 16 varijanti i to malo sire, bar zadnje.... Ako nadjes neki IS lip po normalnoj ceni, slobodno prosledi na ovu adresu!!! :D

@bmw2002

Ne znam u cemu je fora stvarno, uzivo izgledaju drugacije, kad sam prebacio slike na komp posle danasnjeg fotkanja skroz sam se smorio, ceo auto deluje lepse uzivo a kamo li felne, inace samo zadnje su ispolirane, ostavio sam tako namerno da vidim koja ce mi se kombinacija vise svideti i sad sam odlucio da je definitivno lepse sa poliranim falcem!! :D

Link to post
Share on other sites

is lip ti kod nas kosta nov 130 eura a vjerujem da ti ga svaki plasticar moze napraviti za 30-40 eura a bez maglenki mi fl kocka nekako ćoravo djeluje :D jbm ga ja sam imao azev a ali 9x17 i 7.5x17 16ke kad izlete odu odma ako ti pase bbs rm 8.5x15 nove felge inox rubovi nove gume 900 eura :)

Link to post
Share on other sites

@scaner

Mrzim poliester inace a jos vise ga mrzim na mestu gde treba da bude zilav.... :D

Maglenke cu staviti verovatno, pre neki dan mi odose ispred nosa, kao nove za 40evrica! :dance3:

Borbet suvise zatvara trap, posto ja volim da vidm disk i sve ostalo, jel mi je i to na neki nacin bitan detalj, Borbet mi se ne uklapa u tu pricu......, Azev je ono pravo!!! :D

Evo npr ovaj iz Gagine teme... :)

Idealka, inace definitivno mislim da je 17 previse za kocku, 16 merka...

41879063.jpg

27426506.jpg

@leon

Moracu da mu ga odvezem jedan dan, posto mi je i onako izjavio da mu se e30 ipak vise dopada od e36.... hahaha

Kaze e36 je samo nasminkan i spor... hahaha

Link to post
Share on other sites

Evo jos koja slicica... :D

Inace....., kako sam skinuo one idiotske balonke koje su vece od prosecnih 17-tica i izbacio sav teret koji sam vukao jos na more itd..., auto je prodisao, malo pre sam sa semafora startovao sa nekim likom iz nekog japanca ( bem li ga kog? ), kad smo krenuli, posto sam video da se zapalio, samo sam ga zvaknuo na kvacilo i zalepio papucicu gasa za pod, malo je zacvilio i izleteo kao iz packe, mislim da se lik dobro zbunio??? :D

Joj sto volim sto mi ne pise nista na gepeku!!!! :)

22749526.th.jpg

95854518.th.jpg

91926591.th.jpg

Link to post
Share on other sites