e30 325i Coupe '88


Recommended Posts

Bice Borbet, ali ipak 7,5 napred, ne volim da stedim na gasu zbog izgleda!!

Smor mi je da se odreknem ovih BBS-ova posto su unikat, ustvari nisam video kod nas ovakve sa ovim falcom na et20...?, ali...... posto me malo drma recesijia, mozda cu morati da ih tapnem... :lol:

Eto...., ako neko ima Borbet 7,5jota a zeleo bi da ima 9 jota uz neku simbolicnu doplatu.... tu sam.. :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jos malo narcisoidnosti i danjasnja kisna tema... :D

Pq9R6E9.jpg

aV22spSr.jpg

Pq9Sa_0.jpg

Pq9SEVJ.jpg

I mala reklama kluba... :)

Pq9TwNS.jpg

Pq9T_JA.jpg

Pq9Ura9.jpg

Link to post
Share on other sites

Stavio bi da mogu da stanu bez znoja... -_-

Jos me lomi odluka o felnama, ako kojim slucajem ode Borbet, prodajem i BBS i trazim nesto trece!!!! :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Poslednje slike u ovom izdanju.... :)

62472173.th.jpg

98658632.th.jpg

91823464.th.jpg

40461047.th.jpg

35789966.th.jpg

23696652.th.jpg

81923775.th.jpg

Cim stignu nove fene i cim se odrede jos neke sitnice, ide pravi photo session.... :)

POzzz..

Link to post
Share on other sites

Bogami malo je falilo.... :)

Sreca da sam sacuvao celicane....

Bacicu sliku i sa njima.... :)

Link to post
Share on other sites

Evo jos koja sa novim ATC felnama... :curtsey:

30559699.th.jpg

59528760.th.jpg

45170059.th.jpg

94454603.th.jpg

78009214.th.jpg

15inch 7,5J ET25 :drinks:

16241565.th.jpg

Trebalo bi malo poraditi na njima sto se tice estetike, mehanicki su besprekorne, u potrazi za 16-ticama izletelo mi ovo, pa reko da probam....

Link to post
Share on other sites

Jep, Ronal ls ili ACT > BBS style! :drinks:

Lepse stoje nego prosle BBS samo bi trebalo izpolirati falc i ofarbati srce, bile bi brutales!!!!!

@bmwpower

Jeste to je taj, i sada vezuje e36-ticu, ali ne toliko zbog pauka koliko zbog panicnog straha od kradje, ima i video nadzor koji je usmeren u auto 24h dnevno...,..., ma matori je totalni pish!! :curtsey:

Link to post
Share on other sites

Sta je bilo??? :)

Lik stvarno nije normalan, shigu za medalju!!! hahaha hahahaha

Link to post
Share on other sites

Prodavao mi je auto kao da je vila na dedinju, puna usta hvale, u najmanju ruku kao da sam porschea krenuo od njega da kupim, ide 200, 300 na sat, a kad sam stigao na svaku anomaliju koju sam video njegov odgovor je bio to nije nista, to je nov auto!

Link to post
Share on other sites

Za te stvari moras da budes opasan trgovac, i da nadjes pravi trenutak.... :)

I ja sam se namucio, ali veruj mi, od svih 100 kocki koje sam gledao za godinu dana, ova je posle Ernestove iz ZR bila best bay!!!

Ne sekiraj se, ko ne plati na mostu plati na cupriji, provereno! :)

Evo jos jedne od danas! :bye:

78562097.th.jpg

Link to post
Share on other sites

daj bre Tokyo,nemoj vise da postavljas fotke........umesto mog.....BIMMERA...... sanjacu tvog :) :) :bye: .....BIMMERA!a morat cu da se menjam za neki k u p e.mozda Ljiljin.............au,on isti ko moj.....samo sa manje vrata :bye: :lol: :D !

Link to post
Share on other sites

@hermes

I to sam nasao, 16-tice, ali decko ih ne zeli prodati, kaze da je dobijao i 700 i 1000 evra ali ne daaje!!!! :)

Moracu da mu zapretim... hahaha hahahaha

@riverman

Pa nema nista specjalno u mom autu, coupe malo spusten sa mrezastim felnama, kad bolje razmislim, dosadno.... :)

Link to post
Share on other sites