e46 320d business


Recommended Posts

Evo i ja da predstavim svoj auto...dakle radi se o e46tici 320d sa fabrickih 136ks i cipom koji sam ja ugradio od oko 15ks..auto je u mom posedu oko 10tak meseci, sa njim sam presao oko 7000km i za sad sam zadovoljan autom..2001 je godiste, novembar mesec 2001,sve je u full-u osim koze,business oprema je..tj od dodatne opreme ima tempomat,komande na volanu,telefon(fiksni u autu :D ),digitalnu klimu,cd sarzer,m rucicu menjaca koju sam ja stavio,rukohvat,xenone,maglenke,parking senzore i jos neke senzore za svetla,fabricki alarm,poseduje dva seta alu felni zimske 16tice i letnje 17tice,ima sva 4 fabricka kljuca...evo slike da ne pricam vise..

64119265.jpg

30595639.jpg

86971698.jpg

45939327.jpg

Evo malo slika i sa letnjim setom...

36602562.jpg

70050846.jpg

92951303.jpg

20120801194750.jpg

Link to post
Share on other sites
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Kako ne bih otvarao novu temu,iskoristicu predstavljanje mog auta..Znima me da li je neko presvlacio bubrege crnom mat folijom (onom sto presvlace cele automobile) posto bih ja moje presvukao u crnu mat..?

Link to post
Share on other sites

I ja sam razmisljao da prefarbam grilove u crnu boju ili da ih presvucem crnom folijom ali sam odustao jer mi crni grilovi najbolje idu na svetle boje, dok mi na tamne boje, narocito na crnu, hromorani grilovi najlepse stoje. Taj hromirani gril otvara prednji deo.

Link to post
Share on other sites

Dobro to je vise stvar ukusa,nekome lepsi crni bubrezi,nekome hromirani..ja na svom autu nemam nigde hrom osim na bubrege i zato mi oni bodu oci nekako..probacu u svakom slucaju u skorije vreme da presvucem pa videcu da li ga ostavljam u crnu mat ili ga vracam u hrom :) Nego mislio sam ako je neko na forumu vec presvlacio folijom da da neki savet,jer jedino sto sam presvlacio folijom to su lajsne u kabini(karbon folijom) pa se razmisljam kako cu da izvedem bubrege da presvucem a da to dobro ispadne..

Link to post
Share on other sites

Lepa bekrijica,bas mi se svidja! A sto se tice grilova deeeeefinitivno crni :big_boss: ali opet to je stvar ukusa! Sto se tice presvlacenja i nije neka filozovija,a ja sam moje licno farbao tako sto sam prvi put ofarba tako sto nisam ih uopste pripremao nego samo sam ih oprao i prespricao tako da mogu da ti izdrze mesec dana da ti nespada farba,a posle sam ih pripremio kako treba i sredio tako da sad stoji boja u fulu kao da su novi! Tako da odes kupis obican BUMPER sprej ili sjanji, pa opali ako ti se ne svidja samo ih ostruzes plastikicom biloo kojom i ka novi su!

Link to post
Share on other sites

OK Bojane,hvala na odgovoru..probacu prvo folijom pa ako mi se budu svidjali ili ce ostati tako folijom odradjeni ili cu da ih prefarbam..nego za pocetak da ih odradim folijom da vidim da li ce mi se svidjati :)

Link to post
Share on other sites