Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

folija??? hmmm, i ja sam o tome razmisljao.... a reci miiii kakva je vidljivost sad kad ima folije preko farova? i koju si nijansu stavio, najsvjetliju ili...?

Link to post
Share on other sites
folija??? hmmm, i ja sam o tome razmisljao.... a reci miiii kakva je vidljivost sad kad ima folije preko farova? i koju si nijansu stavio, najsvjetliju ili...?

Najsvjetliju da dobro je ispala , jedino vam nemogu reći dali je utjecalo šta na svjetla ( na snop svjetala ) jer nisam probao uopće voziti po noći

Link to post
Share on other sites
Dokle god ga budem gledao da ovakvim jadnim tockovima nikad necu reci da je dobar, zao mi je.......

Mili vidi ovako, je i ja sam obožavatelj dobrih felgi ustvari kada malo bolje pogledam utukao sam dosad cca 10 000 € samo na felge za svoje aute .

Što se tiče ovog auta staviti ću samo napijed lijepu felgu iza nema smisla da stavljam, ovo nije auto koji ja koristim za svakodnevnu vožnju nego auto koji natovarim na prikolcu i dovezem ga na stazu tamo mu j***m mamu i onda ga vratim kući i parkiram do idući puta .

A opet i da stavim felgu od cca 250 € komad na taj auto i odem sa njime na stazu maznem jednu pasicu ( ivičnjak ) i bacio pare u vjetar ) Napominjem ovaj auto neći ići na styling nego je složen isklučivo za stazu i drift

Link to post
Share on other sites

U subotu nam bilo malo dosadno , pa reko da odemo malo probati auto , da vidimo kako se ponaša , te da se probudimo malo prije početka sezone .

Evo par slikica umjetničkih

opt1205701998w.jpg

cqs1205702517m.jpg

arx1205702811m.jpg

evo malo u akciji

klz1205703867p.jpg

cqs1205706094r.jpg

bwy1205706405r.jpg

cqs1205706671j.jpg

Link to post
Share on other sites

Druze ja razumem tebe totalno sto se stava o felnama tice, ali ako tako pogledas sto si onda kupovao M branike, ofarbao ga i sredio kao da ce u salonu da stoji, to mi nije jasno, sa tehnicke strane podrzavam sve zahvate ali moze i M branik da se slomi kad pukne guma, xenoni nisu obavezni na driftu i tako...

Tvoj auto tvoje zelje, daj ti nama clipove da vidimo mi kako ga ti zalamas, batali slike :lol:

Link to post
Share on other sites
Druze ja razumem tebe totalno sto se stava o felnama tice, ali ako tako pogledas sto si onda kupovao M branike, ofarbao ga i sredio kao da ce u salonu da stoji, to mi nije jasno, sa tehnicke strane podrzavam sve zahvate ali moze i M branik da se slomi kad pukne guma, xenoni nisu obavezni na driftu i tako...

Tvoj auto tvoje zelje, daj ti nama clipove da vidimo mi kako ga ti zalamas, batali slike :(

Eee j***m ti felge više svi me je.. za felge , ali moram nešto ostaviti za iznenađenje nemogu Vam sve reći ....

Video nažalost nemam jer nismo nikoga uspjeli uhvatiti da snima , ali pozivam Vas sve 26.4. na BMW meet di će te moću uživo viditi moje vozačke sposobnosti ....

Link to post
Share on other sites

Ti stvarno mozes reci bukvalno da Ti je BMW live stiling. Svaka cast majstore. :vampire: :preved: :preved: Nadam se da ces u sezoni 2008 harati stazama. Neznam kako se drugi pripremaju ali Ti si No 1 :( :vampire: :vampire:

Link to post
Share on other sites
Ti stvarno mozes reci bukvalno da Ti je BMW live stiling. Svaka cast majstore. :vampire: :preved: :preved: Nadam se da ces u sezoni 2008 harati stazama. Neznam kako se drugi pripremaju ali Ti si No 1 :( :vampire: :vampire:

Vidit će mo sve ... pomalo ....

Inače od novosti imamo da je Marino ( onaj dečko što je vozio srebrnu kocku na Adi ) , taj auto prodao i kupio novi project car , isto kocka koja je upravo na ugranji 2.8 motora sa 2.5 usisom mislim da će kada bude gotovo za cca tjedan dva jesti cestu ,

Link to post
Share on other sites
Vidit će mo sve ... pomalo ....

Inače od novosti imamo da je Marino ( onaj dečko što je vozio srebrnu kocku na Adi ) , taj auto prodao i kupio novi project car , isto kocka koja je upravo na ugranji 2.8 motora sa 2.5 usisom mislim da će kada bude gotovo za cca tjedan dva jesti cestu ,

Uh da pratim taj projekat i to je doslovce "SUROVO", jos lik vozi pa rastura...

Link to post
Share on other sites
...ih bre toliko aparata a nijedna kamera, pa nije valjda da niko nema mobilni novije generacije ???

Ma kakvi prijatelju kriza kod nas , sve pare od dedine penzije u aute utučemo tako da se nema ni za pošteni mobitel a kamol za kameru malo bolju :( :vampire: :vampire:

Šalim se bit će svega pomalo

Link to post
Share on other sites
Znaci kritike su urodile plodom :preved: 17 ili 18" :preved:

Hahahha , i u planu su bile felge , tako da nemaš problema ... Felge su 17 zoll , a namontirati ću ih kroz par dana zato što se patim oko guma , sutra idem montirati 205/45 r17 i viditi kako se ponaša ako nebude strugalo onda stavljam malo veće pa opet proba , ali bit će namontirane kroz par dana pa onda stavljam slike

Link to post
Share on other sites
bravoooooo za felne..... pun pogodak jedva cekam da ih stavis da vidimo kako ce to da legne....

I ja jedva čekam , još da stavim usisne grane i Unichip i ostavljam se ovog projekta jedno vrijem , nema više ulaganja u njega ( barem se nadam ) . Prelazim na sređivanje E60, počinjem sa felgama koje dolaze 1.5. a onda krećemo dalje ovjes , antiroll kit ....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.