Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

HAhahaha KOMFOR U IZOBILJU.PREGLEDNOST NAPRED ODLICNA,POZADI ZA NIJANSU SLABIJA.PRTLJAZNI PROSTOR KOREKTNOG VOLUMENA. Brt smorio bi se 10 puta dok bi pisao ovo ..kraljevi

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/oglas1021412/bmw_318_i_18/#9

Ovi sa ovog placa stvrano nisu normalni....

Sigurno placaju nekog da im pise opise :lol::-)

MOTOR NIJE BUCAN,KULTIVISAN JE I SESTOCILINDRICAN.RASPOLAZE SA DUPLIM VANOS SISTEMOM,KOJI OBEZBEDJUJE DOBRU KRIVU OBRTNOG MOMENTA I SMANJENJE STETNE EMISIJE.PERFEKTNO OCUVAN 1.8 litarski BENZINSKI MOTOR OZNAKE M43

panhitsmiley-1.gifpanhitsmiley-1.gifpanhitsmiley-1.gif

Ne mogu da verujem kakvi se sve bolidi bave prodajom automobila... :blink: Lupa o 6 cilindara i duplom Vanosu pa u sledećoj rečenici napiše da je u pitanju 1,8-litarski M43 motor? :lol: :lol: :lol:

PS. Na placu imaju oko 67 vozila trenutno, ko ima vremena i spreman je da čita ove bisere samo napred, a pošto je i opis samog auto placa vrlo "maštovit" pretpostavljam da je autor identičan kao i za opise automobila i da verovatno radi tu.

http://www.polovniautomobili.com/dajoni

PPS. Ima da okrenem ove bolide u toku dana i izigravam zainteresovanu mušteriju, i tražiću da popričam sa osobom koja piše ove opise jer se vidi da čovek zna znanje :lol: Samo ne znam kako da snimim razgovor, ako uopšte budem mogao da se suzdržim da ne puknem od smeha :rofl:

Link to post
Share on other sites

Ako je sve legalno, mislim da ne moze biti bolja kupovina http://www.polovniautomobili.com/oglas1126487/bmw_530/ :)

Evo odgovor mailom, posto mu je telefon nepostojeci

Hello,

First of all I want to tell you some things about me.

My name is Enis Martin. I live in UK ( London, NW ). Together with my beloved wife ( Jess ), we have two young boys ( Matt, 23 and George, 26 ).

I've used to work in Bosnia but two month ago i decided it was time for me to retire so i've come back in London.

I have the car here with me ( 2003 BMW 530 M-Sportpaket Individual NAVI FULL ). Like you can see in my add, the price is 9500 KM. From the pics you can observe that everything is in good shape. No damages and no scratches on it. A non-smoker car.

Since the car is a Left-Hand drive, we can not use it here in UK. The car is registered in BiH so there is no problem for you ( you will not have to pay for registration anymore ).

So, if you are consider yourself 100% interested, please let me know so I can figure out a way to come to BiH.

I wait your email as soon as possible ( I have about 50 emails from different buyers ).

Thanks

-------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav,

Prije svega želim vam reci neke stvari o meni.

Moje ime je Enis Martin. Ja živim u Velikoj Britaniji (London, NW). Zajedno s mojom voljenom suprugom (Jess), imamo dva mladica (Mt, 23 i George, 26).

Ja sam se za rad u Bosni, ali dva mjesec dana sam odlucio da je vrijeme za mene u mirovinu tako da sam se vratiti u London.

Imam auto ovdje kod mene ( 2003 BMW 530 M-Sportpaket Individual NAVI FULL ). Kao što možete vidjeti u mom dodati, cijena je 9500 KM. Iz slike možete primijetiti da je sve u dobrom stanju. Bez oštecenja i bez ogrebotina na njemu. nepušac automobila.

Buduci da je automobil lijeve strane pogon, ne možemo ga koristiti ovdje u Velikoj Britaniji. Auto je registriran u BiH, tako da nije problem za vas (necete morati platiti za registraciju više).

Dakle, ako ste sami razmislite 100% zainteresirani, molimo javite mi tako da mogu shvatiti nacin da dodete u BiH.

Cekam svoju e-mail što je prije moguce (imam oko 50 e-poštu od razlicitih kupaca).

Hvala

Ovo je verovatno na googlu prevodio :lol:

Link to post
Share on other sites

Ako s ene varam ti si na oglasim tu na foumu trazio E39 htedoh ti ovo predloziti, al reko si en velika kubikaza! Bez obzira an mejl i okolnosti i da lje mislim da je za tu cenu ok kupovimna s obzirom na cenu koja nije fixna! :) jos carina i porez da dodje iz bosne i opet izadje jeftinije! :)

Link to post
Share on other sites

:kiss3:

Evo odgovor mailom, posto mu je telefon nepostojeci

Hello,

First of all I want to tell you some things about me.

My name is Enis Martin. I live in UK ( London, NW ). Together with my beloved wife ( Jess ), we have two young boys ( Matt, 23 and George, 26 ).

I've used to work in Bosnia but two month ago i decided it was time for me to retire so i've come back in London.

I have the car here with me ( 2003 BMW 530 M-Sportpaket Individual NAVI FULL ). Like you can see in my add, the price is 9500 KM. From the pics you can observe that everything is in good shape. No damages and no scratches on it. A non-smoker car.

Since the car is a Left-Hand drive, we can not use it here in UK. The car is registered in BiH so there is no problem for you ( you will not have to pay for registration anymore ).

So, if you are consider yourself 100% interested, please let me know so I can figure out a way to come to BiH.

I wait your email as soon as possible ( I have about 50 emails from different buyers ).

Thanks

-------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav,

Prije svega želim vam reci neke stvari o meni.

Moje ime je Enis Martin. Ja živim u Velikoj Britaniji (London, NW). Zajedno s mojom voljenom suprugom (Jess), imamo dva mladica (Mt, 23 i George, 26).

Ja sam se za rad u Bosni, ali dva mjesec dana sam odlucio da je vrijeme za mene u mirovinu tako da sam se vratiti u London.

Imam auto ovdje kod mene ( 2003 BMW 530 M-Sportpaket Individual NAVI FULL ). Kao što možete vidjeti u mom dodati, cijena je 9500 KM. Iz slike možete primijetiti da je sve u dobrom stanju. Bez oštecenja i bez ogrebotina na njemu. nepušac automobila.

Buduci da je automobil lijeve strane pogon, ne možemo ga koristiti ovdje u Velikoj Britaniji. Auto je registriran u BiH, tako da nije problem za vas (necete morati platiti za registraciju više).

Dakle, ako ste sami razmislite 100% zainteresirani, molimo javite mi tako da mogu shvatiti nacin da dodete u BiH.

Cekam svoju e-mail što je prije moguce (imam oko 50 e-poštu od razlicitih kupaca).

Hvala

Ovo je verovatno na googlu prevodio :lol:

ne mogu da verujem cime se sve ljudi bave,istu ovu foru je pre godinu dana meni prodao neki lik za E46 u full opremi M paket,kao lik je morao iz Nemacke da se zbog posla preseli u UK a tamo ,naravno, nemoze da vozi auto sa volanom na levoj strani i zato ga kao prodaje za 2500eura.On ce organizovati o svom trosku i prevoz brodom da mi auto stigne u Beograd i sve je to lepo (imam negde i sacuvane e-mail-ove) i onda mi se kao navodno javlja ta kompanija da je taj i taj auto utovaren na brod i spreman za isporuku ALI prvo moram da uplatim tih 2500eura na njihov ziro racun i da im posaljem faxom da sam uplatio pa tek onda krecu sa isporukom.ma vazi.....

tako i ovo ,mnogo je lepa prica da bi bila istinita,tj ovakav auto za te pare

Link to post
Share on other sites

Cuti nisi :lol:

Ma to je stara fora jos sa mobile de... Meni je pre jedno 7-8 godina tako odgovorila jedna starija gospodja, isto majka dvoje dece i auto isto tako napuca ko da ga vozi neki omladinac :lol:, i isto zbog strane volana ga prodaje, smesno....

Link to post
Share on other sites