Recommended Posts

Zemljace, postavis cenu npr.5 soma, i onda kazes za kes moze jeftinije. a ne postavis cenu 5, a trazis 7 u zameni, pa i ja dignem moju cenu za toliko i sta smo onda dobili, razumes? Slazem se da treba da ga u zameni cenis u punoj ceni koliko si odredio, ali nije taj auto vredniji za 1/3 cene celog auta, zato sto je u pitanju zamena.. Pozdrav

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisi procitao sta sam napisao na kraju, zamena nije samo kola za kola ;)

Nekad se nudi zlato, gradjevinski materijal... I razno sto ima jasniju trzisnu cenu, i naravno da nije isto 500e u kesu, i 500e u necemu sto tek treba da se jebavas da prodas...

Link to post
Share on other sites

ma zovu indijanci i smaraju,stavis korektnu cenu a onda indijanac sa fiatom temprom,jugom i alfom zove i hoce da ti uvali dresinu kljuc za kljuc...zato lepo napisem kes toliko zamena toliko,ko je pametan i realan sa svojom cenom shvatice....

Link to post
Share on other sites

http://polovniautomobili.com/oglas1859248/bmw_520_i/

I kaže: "BMW je u olicnom stanju prodaje se zbog kupovine dizela jer nisam naviko na benzinca ocu da igubim glavu. Trosi 10 litra po lokalu ide kao mecava ne vata ga ni brzi gonzalez". :) :) :)

520i a ide ko mećava... Možda, za nekog ko prelazi sa yugića na BMW-a...

A još piše "Kupljen nov u Srbiji" i "prvi vlasnik". Pa kako se to nije navikao za 20 godina vlasništva?

Link to post
Share on other sites

o Boze.. Kad vidim cena za kes 5000e, a u zameni 6500e, dodje mi da ga nazovem i polomim mu sve prste na rukama da ne kuca vise takve nebuloze!! Cena auta, je cena auta, mozes da spustis onoliko koliko mislis da je vredno prodati ga za kes, ili onoliko koliko ti je hitno, ali to, U ZAMENI SKUPLJI.. sta dobijamo time? Ko ja zovem coveka za 1 BMW, kaze on, a nee. nije cena 2800e, to je za kes, u zameni je 3500e.. Reko, dobro, moj pasat nije 2500, vec 4, hoces ti sad meni da doplatis??! I on kao ja sam neozbiljan.. pa ne, nego si ti zatupela debilcina, jebena resavska skola, prepisujes i smisljas text oglasa onako kako ga je napisalo 90% Srbije(utegnut, extra ocuvan, garaziran, cena u zameni veca). PUKO' SAM od takvih morona, foto shopiranih slika njihovih automobila koji su zapravo teske lomine, a ja se pre toga provozao iz Novog Sada do Smedereva za skoro resenu kombinaciju!

U pravu si 100%. Korektno mi je kad neko napise da cena u zameni zavisi od toga da li je vasa cena realna. A te fore u zameni jedna cena, a za kesh druga...pa ako taj auto npr vredi 5000 i neko ti nudi za zamenu auto koji vredi realno 3500...a ti onda kazes da tvoja auto nije u zameni 5000, nego 6000...to rade samo preprodavci...

Link to post
Share on other sites

i mene je to ranije strasno nerviralo ali ponekad moras biti takav ja sam to shvatio tek kada sam prodavao svoj auto , jer zaista zovu razni ljudi i nude automobile koji realno vrede 1000e a u zameni ih racunaju 3000e kada sam prodavao moj e39 spustio sam max cenu 3000-3200e zvali me vise njih i nudili nebuloze tipa kocku 87, koja se na slikama vidi da je ocajna za 2700 jedamn mi za kocku cak trazio doplatu , pa zatim neki e34 isto ocajan iz 89 nudio doplatu od nesecam se tacno 500 e mercedes 190 iz 85 i 200 e doplate, golf 2 iz 90 za 3000e audi 80 87g kljuc za kljuc i da ne nabrajam vise.

zbog takvih moras biti bezobrazan i napisati vecu cenu u zameni

Link to post
Share on other sites

Postoji to odavno, jako dobro izgleda, moja preporuka..

zar je bitno da ovo dobro igleda..brembo navlake,xaxa znaci dobro izgleda da bi neko drugi video i da kaze u jbt sto dobro izgleda,stavis brembo navlake vozis e 36 316 neki polu M motor sa polu M optikom sa brembo navlakama za koje su ljudi culi samo na video igrici dok su vozili need for speed1,2,3,4,5 i vidi ti se brembo navlaka, a ispod navlaka nema nista samo navlaka koci po diskovima, na buvljaku kupljene izlizani diskovi po kojima pici navlaka brembo.Miki ne zameri ali stvarno bilo ko ozbiljan ko voli bmw ne moze da ovo preporuci.da dele dzabe ne bih uzeo ovo.

Link to post
Share on other sites

zar je bitno da ovo dobro igleda..brembo navlake,xaxa znaci dobro izgleda da bi neko drugi video i da kaze u jbt sto dobro izgleda,stavis brembo navlake vozis e 36 316 neki polu M motor sa polu M optikom sa brembo navlakama za koje su ljudi culi samo na video igrici dok su vozili need for speed1,2,3,4,5 i vidi ti se brembo navlaka, a ispod navlaka nema nista samo navlaka koci po diskovima, na buvljaku kupljene izlizani diskovi po kojima pici navlaka brembo.Miki ne zameri ali stvarno bilo ko ozbiljan ko voli bmw ne moze da ovo preporuci.da dele dzabe ne bih uzeo ovo.

U cemu je tvoj problem, skini onda i komplet M branike sa auta koji je 2.0 i taj spojler jer nemaju nikakvu ulogu.. To je tvoja stvar sto ne bi stavio, ja sam video uzivo i dobro stoje, cvrste su, ne ljuste se, znaci nisu sranje! I kad su moji diskovi bili izlizani? Za tvoj info bili su bosch, luftirajuci i nazad i napred sa Lucas plocicama, nije race varijanta neka nadrx, ali sam oko takvih stvari pazio. I da, lepo izgledaju ove navlake na kolima, bolje je od farbanja u crveno

Link to post
Share on other sites