Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U cemu je tvoj problem, skini onda i komplet M branike sa auta koji je 2.0 i taj spojler jer nemaju nikakvu ulogu.. To je tvoja stvar sto ne bi stavio, ja sam video uzivo i dobro stoje, cvrste su, ne ljuste se, znaci nisu sranje! I kad su moji diskovi bili izlizani? Za tvoj info bili su bosch, luftirajuci i nazad i napred sa Lucas plocicama, nije race varijanta neka nadrx, ali sam oko takvih stvari pazio. I da, lepo izgledaju ove navlake na kolima, bolje je od farbanja u crveno

Nisi trebao da se ti licno osetis prozvanim, nisam ja rekao da ti imas takva diskove ili da si farbao u crveno sto je jos i gore po meni, nego uopste kakvih likova ima npr.neki lik koji vozi 316 ili 318 a stavi m znak ili kao po oglasima sto se vrte 316M 320m nisam mislio na tebe u postu iznad,a sto se bremba tice slobodno stavljaj i farbaj,ukusi su razliciti,ja ipak volim bmw i postujem ga kao clana porodice i kad bi auto znao da prica sigurno mi ne bi dozvolio da mu stavim brembo navlake ili da farbam.

Link to post
Share on other sites

Ja mislim da gresis... Auto da moze da prica molio bi te da mu stavis te navlake ili bar da mu ofarbas kljesta... :D

znam ga(bmw)ne bi mu se svidelo brembisanje....kljesta.

Link to post
Share on other sites

bila kod njega na prdodaju par meseci pa je prodao u decembru 2010, skoro je o5 uzeo od tog lika kome je prodao i vidim na slikama da su sada pragovi crne boje a bili su sivi... lik je preprodavac ... a nije mi jasno jedino na koji fazon je auto koj ise regularno vodio na 3.0 uspeo da zavede sa istim tim motorom da se sada vodi na 2.0 i 95kw (performanse 2.0 12v motora ) meni je jedino to sumnjivo, a ovako je cena smehoteka... ako je u dobrom stanju ostatak auta isplati da se uzme pa da se posle ubaci unutra neki 2.5 ili 2.8 motor i ocarini na 2.0

Link to post
Share on other sites

pitaj boga sta je tu radjeno...zvao sam ga jos pre kad je auto bio oko 4 soma...dobro izgleda na slikama,za te paree preved.gif al opet jbgg

Sad od ulaganja ima : ABS ne radi, soferka pukla, branik zadnji puko, km sat ne radi, i jos neke sitnice. Ali ima dosta da se ulaze, akan je on dosta ...

Link to post
Share on other sites