Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel se ti zezas?

a ti kao mislio da sam ozbiljan??! :D Ma mrs da ga ne vidim, ko ima srca da mu kaze da pogleda ostale oglase i da se ne blamira, meni ga zao... Mozda ce ga prodati za 1500e, ako nekom treba 20 god.star bmw tds..

Link to post
Share on other sites

Prodaje auto zbog odlaska u inostranstvo a moze i zamena!

Ma dobro to, znam ja sta to znaci, nego jel video i probao neko taj auto izbliza, ili jel zna neko (ko zna nenekog)x2 da je taj neko video taj auto, al ne na slikama :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Ma dobro to, znam ja sta to znaci, nego jel video i probao neko taj auto izbliza, ili jel zna neko (ko zna nenekog)x2 da je taj neko video taj auto, al ne na slikama :lol: :lol:

Pa na slikama vidis da je auto teski lom ? Ili mozda ipak nevidis? :s

Link to post
Share on other sites

Odes, vidis, dogovorite se da ti ga pokloni za 300e, ti ulozis 1500e i opet ostane ciganski, i onda odlucis da ga prodas za 2500e jer je tebe toliko izasao, i onda ti ostane u dvoristu do 2033. da ceka bolja vremena kad ce neko natovariti TO na kamion i baciti ga na otpad za 50-100e ! ;)

Link to post
Share on other sites

Odes, vidis, dogovorite se da ti ga pokloni za 300e, ti ulozis 1500e i opet ostane ciganski, i onda odlucis da ga prodas za 2500e jer je tebe toliko izasao, i onda ti ostane u dvoristu do 2033. da ceka bolja vremena kad ce neko natovariti TO na kamion i baciti ga na otpad za 50-100e ! ;)

Aha, pa dobro. E i ja sam lud sto sam uopste postavio pitanje ovde, iako vec unapred znam kakvi ce komentari da budu. Dakle ja sam pitao da li je neko isao ili zna nekog ko je isao da pogleda auto i ako ima takvog voleo bi da cujem njegovo misljenje o autu. To da li cu ja da pravim saksiju za cvece od njega, komfete ili da platim nekom da ga odnese, to je moja stvar.

Link to post
Share on other sites

Ma daj opusti se, nisam rekao nista lose, evo sad cu- auto je smece, vidi se na slici, i za te pare je odlican, a da ga je neko video, rekao bi ti, pomocemo kad mozemo, zajebavacemo se jos vise.. po meni je sustina foruma razmena iskustava, pomoc, i ubijanje dosade, ili ti, zajebavanje sa masom.. Pozdrav, i jos jednom, nista lose .. ;)

Link to post
Share on other sites

Ja imam neku ideju pa mi treba bas BMW za auto za pecanje, da prebacim 300kg cementa, stavim dzukca u "gepek" i svirnemo do srebrnog jezera, a pored toga da moze i da se malo podivlja sa njim, a pored svih ovih stvari, ustvari prvo to MENI DA SE SVIDJA i to ja vidim uglavnom ovako http://4.bp.blogspot.com/_9UDz8Dgv1pg/Suw0gvcX8LI/AAAAAAAAGGY/PxFxbIw7Vjs/s1600/BMW-M3-E30-pickup.jpg

a onaj plavi mi lici da moze da lici na tako nesto.

Link to post
Share on other sites

Taj za kocku pick up trazi 2000e, i vredi svku paru, uradjena je do jaja! E sad, ja bi vise voleo da sam to radim, i koliko vidim na kraju ce tako i biti.. Treba mi za prevoz motora, robe i slicno pick up, a kockica je kao stvorena za prepravku+sad su dzabe! Znaci za 300e moze da se nadje neka koja je pogodna za prepravku u pick up-a. Nekom je ovo odvratno, ali ja bi spojio lepo i korisno, tako da me ne zanimaju komentari drugih tipa sakacenje i slicno :rolleyes:

Link to post
Share on other sites