Recommended Posts

A opet ovaj m look, nije los u medjuvremenu nista estetski nije menjano cini mi se, pitanje je da l je nesto unisteno i da li je i kod prethodnog vlasnika imao razlicitie farove ili se nseto desilo u medjuvremenu? i prednji lip je imao pre?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druze ne treba ti da pametujes i pricas gde se sta nalazi mislio sam generalno i pre svega u sali i ne treba niko da se proserava i oseca prozvanim zbog zajebancije

Mislio si generalno a napisao si glupost,ja kad pogresim to priznam ili ako nesto ne znam nije me sramota da pitam...i da, ne pametujem, iznosim cinjenice i dajem odgovore na nesto sto mislim da je pogresno.Toliko.

Link to post
Share on other sites

Nisi skontao sta sam hteo reci(nije se odnosilo samo na ovog, nego na jos par komadaE36 kupea) nije ni bitno, covece ubedjen sam bio da je Novi Pazar u Bugarskoj bas ti hvala i . na ovo

@Malibimmer nije imao razlicite farove dok je bio ovamo, sad verovatno bliski susret sa necim ko zna

Link to post
Share on other sites

Opet ista prica,ako nije sa foruma onda je lomina...vozio ovaj vozi onaj...e onda je bolje kupiti na forumu jbg tu su ljudi od reci ako kaze da je OK onda je OK. Ali kad kupis sam si kriv sto nisi lepo gledao!!

Link to post
Share on other sites

Mislio sam na prodate u skorijem vremenskom periodu, naravno da ima dobrih, ti vasi su dobri za izbegavanje :sarcastic: :sarcastic_hand: :rofl: :sarcastic: :sarcastic:(just kidding no hard feelings)

ma sve su to balkanske kanturine,evropski otpad :D

Link to post
Share on other sites

ma sve su to balkanske kanturine,evropski otpad :D

Sve je to dobro samo pun gas, ja sam juce opet doterao kantu, ne mogu bez krseva pa to ti je :prankster2: nisam navikao na fino novo sta ces

Link to post
Share on other sites

Sve je to dobro samo pun gas, ja sam juce opet doterao kantu, ne mogu bez krseva pa to ti je :prankster2: nisam navikao na fino novo sta ces

ma naravno,ni pre mene ga nisu cuvali vise ;) ej sreca pa niko nije naviko na to,zlatne generacije 'u pogresno vreme na pogresnom mestu"

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6832826/bmw-530-d

kakve su ovo zajebancije? True or false? po meni lazan oglas

Link to post
Share on other sites

Ja sam zvao taj Mmoto da pitam za X3. Isto tako ”povoljna” cena.

Pitam gde je automobil, kaze u inostranstvu.

Nude da potpises ugovor sa njima i ostavis kaparu, pa ce da ga doteraju. - Da ne bi...

Poslao sam mejl sajtovima Polovni automobili i Moj auto - i nisu reagovali...

Link to post
Share on other sites

laznjak je vidite u ponudi da ima t5 kombi kao 2005 godiste a ovaj sa slike je 2009 10 ....ostavio bi ti kaparu i korisnik nebi vise bio dostupan :)

Link to post
Share on other sites

Par puta sam video njihove oglase za vozila, uvek su bili znatno ispod cene

koji su mogu naci na stranim sajtovima,

i naravno, vozila nisu ovde itd itd ...

Link to post
Share on other sites

Probao sam taj motor u par razlicitih primeraka e60 i mogu ti reci da su slabi za tu karoseriju. Moj auto je raketa u odnosu za njega. Vozio sam i 520i sa N52 motorom koji je na papiru jaci za 7ks ali je u voznji neuporedivo zivahniji i podnosljiviji. Suma - sumarum, vise u oglasima ne gledam 520i bas zbog neprimerenog motora.

Link to post
Share on other sites