delvecchio

Oglasi

Recommended Posts

Mozda je neka grebala stiklom na probnoj voznji :)

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

malo dete ipak :) nije dobilo mleko i moralo ja da sutira mamu otpozadi xD 

a to je neki za njihovo trziste, verujem da je kavalitetan i dobar ali odvratan mi je xD 

Lep brt, al km...

Trebao je da ga vrati na 140.000, lakse bi mi palo da ga iskesiram

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

3 hours ago, somi92 said:

Lep brt, al km...

Garantuhem ti da nema keca koji nije kupljen u Srbiji ispod ove kilometraze. A verovatno ni bilo kog drugog auta.

nema veze sto je presao 240k auto je 2013, ako je odrzavan kako valja ne bi trebalo da bude problema.. Vidi se da je svez

6 hours ago, Stefan L. said:

a to je neki za njihovo trziste, verujem da je kavalitetan i dobar ali odvratan mi je xD 

Provozao sam, ide odlicno, jedino smor sto su sve automatici...

Je l je naručivao neko preko ebay-a ili zna nekog da jeste od kad je krenuo ovaj haos sa koronom?

nema veze sto je presao 240k auto je 2013, ako je odrzavan kako valja ne bi trebalo da bude problema.. Vidi se da je svez
Ja se brate ne slazem, davati 11k plus ulaganja za skoro 8 god star auto sa 240k prijavljenih ne bih nikad uradio... Nije isto 100-120k i 250k... Pogotovo sto ti ako ga kupis sa 240k ces sigurno i da ga vozis do nekih 300-350k, previse iskreno za mene bar

16 minutes ago, somi92 said:

Ja se brate ne slazem, davati 11k plus ulaganja za skoro 8 god star auto sa 240k prijavljenih ne bih nikad uradio... Nije isto 100-120k i 250k... Pogotovo sto ti ako ga kupis sa 240k ces sigurno i da ga vozis do nekih 300-350k, previse iskreno za mene bar

slazem se sve, ali ovaj auto sa 120 000 kosta solidno vise para. Ovaj da je jedno 9000 mozda bi bio i OK za kupiti

17 minutes ago, somi92 said:

Pravih 240k i uredno odrzavanih ne mora biti bauk. Veci problem moze biti upravo tih 100-120k na satu uz opasku nov, nov...

11k plus racunajte sigurno 2-3k... Za taj novac za auto koji opet mora da se vozi kod majstora, ne hvala... Da je 2015. godiste pa ajd i nekako. 

Ja sam skontao da ovde ima dosta mazohista kojima nije problem jednom mesecno da svrate u pit stop i iskesiraju 200€ :D

Ne kazem, meni je taj kec vrh, ali, problematican motor (tek od 2015. su koliko toliko normlani), jaka kilometraza i za par godina je vec u ozbiljnim godinama - ne vredi davati 11+2k recimo...