Ljilja

POHVALE & PREDLOZI vezani za Forum

Recommended Posts

Da li ćete da mi objavite oglas na delu predviđenom za to ili ne? Pitam pošto sam ga postavio pre 2-3 dana, vidim da ga je pogledalo 5. (pretpostavljam) moderatora ali još uvek nije odobren niti odbijen.

Ne znam da li jos neko ima slican problem, ali je sajt skoro neupotrebljiv kad pristupam sa Android-a. Naime, kad odaberem padajuci meni u gornjem desnom uglu, bilo koju opciju da pokusam da odaberem account/browse/activity... forum se preusmjeri na reklamu. Vrlo iritirajuce.

Ne radi se o pop-up reklami koju mozes da ugasis na x. Bilo gdje da kliknem na meniju salje me na druge sajtove. 

Probaj da resetujes browser ( obrisi kes i data ) ili promeni browser ... Probaj firefox, operu ...

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

I kod mene je sa androida pocelo sa reklamama pre mesec-dva. 

Nemogu  da otvorim ni jednu temu dok ne reloadujem stranicu nekoliko puta... 

Jos plus reklame koje iskacu i padajuce koje zaklone pola pocetne foruma.. 

Jako cudno

Mene zadnjih 10-20 dana zeza prebacivanje između Condensed i Expanded prikaza nepročitanih tema - stalno prikazuje Expanded.

9 minutes ago, castor said:

Mene zadnjih 10-20 dana zeza prebacivanje između Condensed i Expanded prikaza nepročitanih tema - stalno prikazuje Expanded.

I mene, sreća pa tapatalk radi normalno.

Moglo bi se i napraviti klasiranje auta po modelima, sve je spojeno. Bilo bi mnogo lepse i preglednije. 

Moglo bi svašta nešto al admini izgleda zaboravili da postoji forum.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

NIje nista zaboravljeno ;) cekam vec mesec dana da hosting updatuje php da bi mogo da updateujem forum.