Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sva sreca pa nemam atestiran plin a krivio sam Marka sto to nije uradio prilikom registracije kao sto je obecao, sad sam mu zahvalan na tome...

Ja se ne sekiram jer u januaru kad mi istekne registracija upisujem ovaj motor a plin je i ovako i onako izleteo napolje iz auta tako da sa tim necu imati problema, vozicu se lepo na benzin kad imam kad nemam sedecu kod kuce a sa zakonom necu imati problema :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Izgleda se blizi kraj odiseje :)

Posto je slikan broj motora i prilozeno ono sto su rekli iz Delte, iz Agencije su trazili da se podaci sa tehnickog isprave i upise bmw 320, 1991ccm i 110kw, i masa vozila nova ne secam se tacno koliko su izmerili.. To je to sto se njih tice, u ponedeljak bi trebalo i da stigne uverenje

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Idemo dalje sa nastavkom kolektivnog ludila :prankster2:

Posto sam im dostavio ispravljen registracioni list, doslo je do novih desavanja..

Ocigledno je neko jos pametniji od pametnog klepio po usima coveka u Agneciji koji je vodio predmet,

da ne govorim sad o kome se radi, i vratio predmet na ponovno resavanje

Doticni gospodin je izjavio da to ne moze tako da se uradi, i da su oni trazili od Delte pismeno da im da podatke

A ako im ne daju, po njegovoj izjavi "to nece biti dobro za njih", nije mi bas jasno kako a verovatno nikako :D

Posto sam stupio danas u telefonski kontakt sa njim, rekoh sto me zamlacujete, kad ste prvo prihvatili podatke i vratili me na tehnicki,

rekoh i da sam pratio podatke i njihovo pisanije na serveru gde je predmet (citali mi ovi iz amss), odlucite se vise sta hocete

Onda mu kobajagi bilo malo neprijatno, ali je posle nastavio sa lupetanjem i rekao da cekam 7-10 dana

Link to post
Share on other sites

Pa ne mogu da registrujem, ne znam vise sta cu sa budalama

Kupis domacu skoljku u kojoj nije atestiran plin izvadis poreklo tvog motora da bi ga zaveo i sve sa tvog sa sve plinom ubacis u nju.Onda lepo uzmes elektricni bonsek ili testeru kako god i snimis dok seces i posaljes im snimak kako ga ti atestiras.

Malo skuplja i teza varijanta al barem sa bagrom i lopuzama nemas posla

Link to post
Share on other sites

Kupis domacu skoljku u kojoj nije atestiran plin izvadis poreklo tvog motora da bi ga zaveo i sve sa tvog sa sve plinom ubacis u nju.Onda lepo uzmes elektricni bonsek ili testeru kako god i snimis dok seces i posaljes im snimak kako ga ti atestiras.

Malo skuplja i teza varijanta al barem sa bagrom i lopuzama nemas posla

Hahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kraljuuuu!!!

Link to post
Share on other sites

Evo i mejla koji sam ranije poslao - dobio od Delte:

Poštovani,

Na žalost, na osnovu broja motora ne možemo utvrditi radnu zapreminu i snagu motora.

Takve podatke možemo utvrditi samo na osnovu broja šasije vozila na kome je motor bio ugrađen u fabrici.

Ukoliko ste u mogućnosti da nam dostavite broj šasije, sa zadovoljstvom ćemo Vam dostaviti tražene podatke.

S poštovanjem,

Mihailo Stepanović

Delta Motors

Radnička 8, 11000 Beograd, Srbija

Tel: (+381 11) 353 9944, Fax: (+381 11) 353 9903

Mob: (+381 69) 32 88 987

E-mail: [email protected]

-----Original Message-----

Sent: Thursday, December 19, 2013 2:31 PM

To: service.bmw

Subject: Potvrda

Dobar dan,

potrebna mi je Vasa pomoc kao ovlascenog predstavnika proizvodjaca navedenog u tabeli Agencije za bezbednost saobracaja:

http://abs.gov.rs/doc/ispitivanje/Spisak%20predstavnika%20proizvodjaca.pdf

Prilikom pregleda vozila marke BMW tip 3/1 a u vezi sa izgradnjom uredjaja za pogon na TNG, za motor br. xxxxxxx206S1 od strane Agencije je ustanovljeno da navedeni broj motora ne odgovara velicini kubikaze i snage koji su upisani u saobracajnoj dozvoli.

Da li ste kao ovlasceni predstavnik u mogucnosti da izdate potvrdu ili date drugi podatak o karakteristikama motora,

kako bi u saobracajnu dozvolu bili upisani tacni podaci?

S postovanjem, Bajevic Milos

Link to post
Share on other sites

Ukoliko Delti kazes neki broj sasije koji je isao sa M50 motorom, oni ti izdaju potvrdu, onda ovi iz Agencije ne mogu da provere da li tvoj motor izgradjen bas iz automobila sa brojem sasije koji si rekao onima iz Delte, zar ne?

Link to post
Share on other sites

Znaci oni na osnovu broja sasije utvrdjuju koje je motor snage i zapremine??/Ok ako je fabricki motor ispod haube,ali ti ovo radis iz razloga sto si motor menjao,i iz broja motora treba da im bude sve jasno,206S1 zna i baba moja da je 2,0 6 cyl,meni se cini da se i Delta tu malo pravi mutava!!!

Link to post
Share on other sites