e39 sport m 525 d touring


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

A koja je fora sa ultra D? ima aditive neke? i da li osecas razliku u odnosu na obican. I ja sipam na nis-u, doduse obican pa me zanima.

Link to post
Share on other sites

bio je dobar dok su imali promociju i davali one alate a onda su srozali kvalitet, primetio po potrosnji.Sad sam na MOL-u i evidentnije je da manje torsi

Link to post
Share on other sites

Nis-ov euro dizel bez aditiva se testira svaki dan na zamrzavanje i do -20 zadrzava sva svojstva i ne ledi,taj sa aditivima ne bi smeo da se zamrzava ni na -40 ali vrv su ga prekrstili sa vodom ili je u rezervoaru bilo neko djubre od nafte pa je zaledilo na dnu.Ja uvek sipam na pun rezervoar aditive protiv smrzavanja sada na ovim minusima,kosta 1000 din ali ne razmisljam jer u Srbiji nista nije onako kako pise.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zasto?? Za taj auto prava dimenzija guma za zimu je 215 60 16 ili 225 55 16, a ne ovo

Mislim da cak na 2.5 dizela moze da stane 225 60 15
Link to post
Share on other sites

Ovako grdan,danas se poklopila potrosnja cep-b.c, tacno 18.5 l do N.Sada,molov dizel je potvrdio ono sto sam ranije nagadjao tj.da se osetno manje trosi, gume 15-ce.Ocekuju me novi zadnji diskovi,uljni servis,poliranje celog automobila i farova. Castrol kupljen u Srb definitivno vise nikada u moj auto

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites