All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. miksa

POTROSNJA BMW VOZILA

http://www.elitemadzone.org/t467824-Filter-goriva-na-PEUGEOT-god
  3. marko13

POTROSNJA BMW VOZILA

Jbg stvarno nema imamo ovog 307 vec godinama i nema 100% kada uzmes i trazis po sasiji isto nema. Imao sam ideju da ubacim dole negde cisto da ima isti kao za e30 taj najlakse mogu da ubudzim.
  4. Nismo

POTROSNJA BMW VOZILA

To onda nije “svaki” benzinac😜 Za 1.4 provereno potvrdjujem da ima, licno sam ga menjao🙂 Za 2.0 necu da pricam, ali s16 svaki ima 99,99% sam siguran.
  5. marko13

POTROSNJA BMW VOZILA

Trazi onda evo za 206 1.4 benzin i 307 2.0 benzin.
  6. Djoksa530i

Oglasi

Deluje kao dobra kupovina, ovaj motor je valjada bolji od 177 tj nema problem sa blokom samo lanac koji se resi.
  7. Nismo

POTROSNJA BMW VOZILA

Koji pezo je u pitanju? Svaki ima filter, samo ne na mestu gde i bmw🙂
  8. Nismo

Dtc problem

Drugo je vas proizvod🙂
  9. Djoksa530i

POTROSNJA BMW VOZILA

Imao iskustvo sa jednim nemackin plinom u 307 dosao tako iz uvoza na 75 stepeni prebacuje, zimi vise vozis na benzin nego na plin ali sigurno zna Nemac sto. Inace Pug grupa ima neki mali filter goriva koji visi kod zadnjeg tocka tako je bar bilo pocetkom 2000tih.
  10. Nemanja-e36

POTROSNJA BMW VOZILA

Ne da je super nego odlicno 200ks auto a potrosnja te izadje isto ko da ti trosi 6 6.5l benzina
  11. Kubi82

POTROSNJA BMW VOZILA

Ma to je super za taj motor... Sent from my SM-J710F using Tapatalk
  12. marko84

POTROSNJA BMW VOZILA

Aj da se javim i ja. BG-Tara preko Valjeva, voznja po Tari 300km 36l plina. Otprilike mi je ta potrosnja i po BG u okviru ogranicenja. Za e46 2.8 motor ja prezadovoljan [emoji16] Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
  13. Kubi82

POTROSNJA BMW VOZILA

Pa ja sam vozio 406 1.8 16v benzinca...i ima filter goriva...nalazi se kod zadnjeg desnog tocka (spolja)...ali se menja komplet sa kucistem...ja sam ga sam menjao... I plus ima grubi precistac u rezervoaru...sitasti oko pumpe za gorivo...on moze da se skine i da se opere... Sent from my SM-J710F using Tapatalk
  14. Nemanja-e36

POTROSNJA BMW VOZILA

Ne znam moguce... Rece mi covek kaze 35c ti je sasvim ok i imam 50k km garanciju. Mozda kad budem radio servis plina kazem da mi stavi kasnije da prebacuje... @marko13 sestra je imala pezo 206 i imala je filter goriva...
  15. smg

POTROSNJA BMW VOZILA

Ne zagrejavas ga ti zbog plinskog uredjaja. Nego zbog samog motora. Kada nema 90 stepeni ovda, plin ne stigne da se rasprasi u gas (pa ti lije plin u kompresioni prostor). Tako "sirov" plin gori sve oko sebe (najcesce dizne). Ni jedan plinadzjia posle ne resava probleme koji su nastali sagorevanjem viska plina (lambda sonde, dizne, ventile i slicno). Ja sam "izranucao" sebi da mi se vise isplati da se kasnije prebaci na plin nego da svako malo menjam diznu. "Fabricki" plinski uredjaji prebacuju na 75-90 stepeni na plin Hocu da mi auto radi uvek kako treba i na plinu i na benzinu. Ne zalim par centilitara benzina vise zimi kada se greje auto . I ne vezano za filter, gledam da uvek ima bar izmedju 1/4 i 1/2 rezervoara benzina u kolima (cesce i preko, da ne mroa svako malo da ga dosipa zena). Zadnjih 17 godina vozim automobile na plin od toga ovaj jedan vise od 5 godina ... sa ovim nacinom "odrzavanja i eksploatacije" nisam imao neih vecih problema. Plus, uvek mogu pouzdano da ga prebacim na benzin, bez da trza, stekce i silcno
  16. marko13

POTROSNJA BMW VOZILA

Nazovi i pitaj, trazi filter goriva za bilo koji benzinac pezo 206, 307, 406.... Dizeli svi imaju. Benzinac ni jedan! Raspitaj se...
  17. Kubi82

POTROSNJA BMW VOZILA

Nemoguce je da nema filter goriva...svaki motor SUS mora da ga ima... [emoji6] Sent from my SM-J710F using Tapatalk
  18. Nemanja-e36

POTROSNJA BMW VOZILA

Kad mi kazaljka temp dodje na sredini plavog auto prebaci na plin. Majstor je namestio na 35c i kaze da je to sasvim ok za stag 300... Leti na suncu, kad stoji auto on vec ima temp oko 30c sigurno. Tako da na benzinu radi kratko vreme. Evo vec 7 meseci apsolutno nikakvih problema. Svecice menjane, filteri itd.
  19. pesimista

Oglasi

Solidan. Cena verovatno podložna promeni a nije ni ovako visoka za to godište. https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14681488/bmw-320-xd-184hp
  20. marko13

POTROSNJA BMW VOZILA

Ista prica, kod zene u kolima plin. Ma da je pezo a ne bmw ali sporet je sporet... Pa sam joj stavio na 45c/45sec ali barem jednom godisnje crkne neka dizna. Evo pre 10dana sam menjao jednu. Glupi pezo nema filter goriva, ni jedan benzinac. Pa se desi kako se ipak vozi na plin da kada dotera gorivo blizu kraja valjda povuce neki mulj i zabod!!! Zato se trudim da uvek ima blizu pola rezervoara.
  21. smg

Dtc problem

Zasto tako mislis? Ja radim za proizvodjaca, pa nam neka resenja i nisu najbolja na svetu (dosta manje pametnih ljudi bi smislilo kojesta bolje ). I BMW, kao i svakog drugog vendora muci ista 'ne jednacina' ... izbaciti proizvod na trziste u roku a da bude "dovoljno kvalitetan" . Kapitalizam ima i svoje negativne strane ..
  22. smg

POTROSNJA BMW VOZILA

Ja sam na kraju namestio zeni da na 60 stepeni (zimi i leti). Trosi malo vise ali joj se "prebacivanje" ne oseti. Redovno ga servisiramo i da kucnem u drvo nikada ni jedan problem nisam imao. Doduse, ono sto kaze kolega @marko13 nije bas dizajniran da ide na plin . Otuda, moras malo vise da pazis na auto. Recimo dizne (da ih cistis sa vremena na vreme ... za sada jednom u 2 god u mom slucaju), da menjas redovno svecice (inace ode lambda sonda / ne znam kako je to povezano) ... Ali sve kada stavis na papir, neuporedivo je jeftinije nego dizel alternativa (pricamo o autima iste generacije i priblizno isto konja da imaju). Sta znam, ja sam sa plinom izuzetno zadovoljan. Jedina mana u mojim ocima kod plina je smanjenje prtljaznog prostora (sa kojim inace BMW ne moze da se pohvali). Ali ovako, kao drugi auto, unutra je copava i to je to. Zena ubaci stvari koje kupi u radnji i to je to ... Juce sam ga bas provozao, da vidim jel mu se nesto razlokalo ... auto je nesalomiv (uz minimalno odrzavanje). Odoleva zubu vremena 25 i kusur godina.
  23. marko13

POTROSNJA BMW VOZILA

Ma sta god radio ne radio unistavas kola plinom... Ja sam stavljao bio da prebacuje kada predje voda 45c ili 45sec rada ako je vec radna temperatura tu. Ali sve se svodi na isto... sport ostaje sporet.
  24. Nismo

POTROSNJA BMW VOZILA

Da li je to dovoljno dugo? Pitam sa tehnicke strane, zbog ventila i ostalog.
  25. Nismo

Dtc problem

Ne treba i ne mozemo🙂
  26. Nemanja-e36

POTROSNJA BMW VOZILA

Ima tu i goriva naravno mada na gorivo mi radi minut mozda po ovoj vrucini. Tako da eto na rezervoar plina potrosim max 1l benzina... Zimi vise naravno. Eto sad kako su vrucine i auto cim upalim radi 20sec i prebaci na plin odma. Na 35c vode on prebaci na plin...
  1. Load more activity