Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Videh da ima 75ks sa obrtometrom ali mi nije jasno od cega dobija impuls za trenutnu potrosnju goriva ja sam bio ubedjen da to ide sa motornog kompa! A jel ti radi i veliki bord?

Link to post
Share on other sites

U mehaniku i elektroniku se ne razumem,tako da ne znam odakle dobija impuls... A bord radi,samo sto pregorela sijalica,to treba da se zameni... Ali vidi se kad je sunce... :D

Link to post
Share on other sites

Pa ako nema komp obrtomer moze da se stavi a impuls da se uzme sa blobine...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaako gresim neka me ispraveee :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Obrtometar da tako i radi na starijim automobilima preko bobine ali potrosnja goriva se ne vezuje na bobinu ! Koliko sam ja upoznat odvojena je zica za potrosnju od one za obrtaje ! Ako gresim prosvetlite me jer meni ne radi potrosnja od kako sam kupio auto cak sam i menjao tablu zbog toga ali opet nista a obrtaji rade normalno!

Link to post
Share on other sites

Ima brdo ljudi koji se ne razumeju kao "mi" ovde na forumu i kad vide to "ac schnitzer" naloze se odu na google ukucaju to i vide munje od automobila i oduseve se, pa onda zovu vlasnika on im nesto izbaronise, oni se prime ko mladi majmuni i naravno da ce pre uzeti "ac schnitzer" nego nekog "obicnog" bmw-a pa kad se nadje u drustvu i kaze "ja vozim schnitzer-a" vecina ce da se odusevi a ostali ce da mu se smeju ali to takvim poznavaocima i nije bitno :lol: :lol: :lol:

Eto to je moje misljenje zasto ljudi stavljaju na oglase takve stvari... :D :lol:

Link to post
Share on other sites