Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugar je kupio 318ci m43 motor u m paketu. Auto ima pravih 158.000 proveravao sam kilometrazu. Koza je nova kao i sve ostalo na autu. Mnogo je dobar, slikacu ga kad bude dolazio na servis, placen je 4.000 sredjene potrosne stvari tipa viljuske, mali servis i tako to. Ali enterijer je mnogo dobar i utegnut

Link to post
Share on other sites

Nasao si gde ces da postavljas glupa pitanja :D

A i to što kažeš! Ali me izuzetno nervira kad neko kenja o kolima u koja verovatno nikad nije seo ni vozio!

Vozio sam svasta , a imao sam i 6 hondi do sad ,imam je i sad i to prilično redak model kod nas,ali sam imao i bmw i iskreno pričam i mane i prednosti svih kola koja sam vozio!! recimo Bmw jeste vrh ,ali nažalost nikad po pouzdanosti neće stići hondu ,koja je tu neprikosnovena! sve ima svoje,naravno,ali i jedan i drugi auto su vozački i imaju ozbilnje mašine,ostalo je stvar ukusa...

Link to post
Share on other sites

Kakvi su ti ovo branici, nisu od tipa S, a ni felne nisu od tipa S. Jel ima dva auspuha nazad? Znam da 2.0 benz i 2.2d imaju po jedan, a 2.4 benz dva, jedino ih tako razlikujem na ulici. Totalno si ga skarabudzio. Honda je dobar auto, ali nismo mi ovde neki hondasi.

Link to post
Share on other sites

felne su bile 19 na njemu ali ne fabricke, prodate su jer nisu bile bas za nase ulice, pritom je imao prednji branik dosta nezgodan pa sam kacio na 300 gluposti. ovo je bila samo dorada, nastavak na fabricki branik isto kao i napred.

18092010778.jpg fabricki nosi 2 lonca type s

15102010808.jpg

svaki auto mora da se voli i postuje :)

Link to post
Share on other sites

moj prvi auto koji sam kupio licno zaradjenim parama je bila Honda Prelude 1982god(to je bilo 2001god)

neznam dal je iko video ovaj model uzivo :) El podizaci i el siber,extraaaa,nikad je necu prezaliti

6JT0FGX.jpgAcKvveE.jpg

Link to post
Share on other sites

ima jedna na oglasima,cim sam video,zvao sam da se raspitam dal nije mozda bas ta moja

postavio coveku nekoliko cudnih pitanja,verovatno je mislio da sam lud,kakve gluposti ga pitam,jer se secam nekoliko jedinstvenih detalja koji su specificni na autu,na kraju sam mu rekao zasto ga sve to pitam,ismejao se covek,ali nazalost nije to ta "moja"

stvarno bih voleo da je nadjem i kupim i da cuvam u garazi,da se provozam nekad u starosti sa njom i prisetim "lepih trenutaka"

ps.slike su sa neta,al moja je bila preslikana kao ova,jbg,tad sam imao Erikson T10,a on nazalost nije imao kameru :)

Link to post
Share on other sites

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6949490/bmw-530-530d-jedinstven

Bitno da je m5 zalepio,i da je vrhunski tjuniran,a moze zamenja za "DJIP"

ja sam ga video uzivo na trenutak, jako lepo izgleda, bas je ono ocuvan primerak, ali ga jebe sto pise 2004 god a radi se do 2003 ?? jel oni to slazu ne bi li ga prodali brze ili sta, jer sam video u vise navrata da neki modeli imaju nesto manjak godina..

Link to post
Share on other sites