Recommended Posts

  • Replies 20.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja plaćam 40€ za par fotki i to je to. Ni valjci, ni merenje gasova, ne gleda ni broj motora i šasije. A kafu skuvam kad odem kući posle par sati čekanja.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites
Lako,samo mi kazi jesi li kupio auto u salon nov ili polovan? Jer kad kupis nov auto u salon ne podlijeze tehnickom pregledu naredne 4 godine i to ti je ta razlika od 40e

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока


Ne mada bi volio da jesam [emoji3]Salim se to ima smisla jer objasnjava ovu razliku u cijeni.


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Ne mada bi volio da jesam [emoji3]Salim se to ima smisla jer objasnjava ovu razliku u cijeni.


Sent from my iPad using Tapatalk
Posto si iz Cg kad registrujes zovi Vujacic company oni su ti trenutno najjeftiniji,do skoro je f1 iz Dajbaba od svih 100e jeftiniji ali je sad i on poskupio jer eto otac mi ima Tiguana 2014 2.0 125kw i prva registracija mu je bila oko 300e sa tablicama i saobracajnom tako da bi i tebe trebalo priblizno za f30 da bude

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

Link to post
Share on other sites
On 6/27/2020 at 12:36 PM, NikNS said:

Ja kad stisnem gascinu aparat ima da im se zakaslje :D  Ja znam u kakvom mi je stanju auto i mogu da poostre jos kolko hoce znam da nema tu brige. Atest za stakla sto sam dao 100e je zapravo placanje sertifikata koji je folija dobila kad su je carinili pri ulasku u samu zemlju sugavu tako da ono :)  uzima se na sve strane kolko moze. Nije niko od nas pajser vecina nas neguje auto ili je svesno nedostataka i svega ali prosto kao sto kolega rece, vozaci Fiata sa xenonima u projektorima i strejt pajp alfe su mnogo veci problem od bmw-ovog dpfa i slicno :)  Generalno i ja se nadam da ce pasti dosta novija masina pa da ni o odrzavanju i proverama ne posvecujem tolko paznje kao sad kad sam sve ovo radio na kolima :D

E, stvarno ne znam koji je racku alfistima, svi furaju strejt pajp, samo zvizde po gradu. To neka nova moda izgleda.

Link to post
Share on other sites
Posto si iz Cg kad registrujes zovi Vujacic company oni su ti trenutno najjeftiniji,do skoro je f1 iz Dajbaba od svih 100e jeftiniji ali je sad i on poskupio jer eto otac mi ima Tiguana 2014 2.0 125kw i prva registracija mu je bila oko 300e sa tablicama i saobracajnom tako da bi i tebe trebalo priblizno za f30 da bude

 

Послато са SM-A505F помоћу Тапатока

 

U F1 sam i registrovao zadnji put jer je bio najeftiniji...Hvala za info.

Pitanje nevezano za ovu temu sta sipati Castrol Edge 5w 30 LL04 ili BMW 5w 30.Dosad sam sipao Castrol sve je u redu nemam zamjerke al kontam da probam sad BMW ulje znam da je to od sad Shell... Vase misljenje?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

DINO DIY na yt lik je opsednut uljima pozitivino naravno i detaljno je radio testove filtera, ulja i svega svako ko smatra da postoje razlike neka pogleda par njegovih videa i znace sve :) Ujedno je zanimljiv nekim resenjima vredi pogledati svakako :)

Link to post
Share on other sites