e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

Ima li neko one stelovace za farove sto idu lazar mi prodao drzace ali na njima nema ti stelovaci :/ Ne krivim njega ja nisam zagledao ali sta je tu je :(

Link to post
Share on other sites
  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel ti imas plastine ili metalne nosace farova?

Plasticne. Moj otac stavljao metalne ali oni nisu za ove farove nego idu ovi plasticni pa nije uspeo da nadje plasticne i stavio ovo sranje od metalnih pa osvetljavam kuce pored puta i zvezde lad ih upalim, zato sam kupio ove plasticne original ali nemam na farovima taj djavo za stelovanje :(

Link to post
Share on other sites

Dokle si stigao? Jel vozis?

Ne vozim jos.

Ostalo mi je...

1.Sat (obrtometar kilometar brzinomer....) da poveze majstor i tablu komplet,

2.Farbanje prednjeg lima (dobio sam na poklon),

3.Montiranje prednjeg lima branika i maske,

4.Povezivanje farova migavca i testiranje

5.Tepih stolice (montiranje),

6.Ispustanje i zamena ulja (kocnice i motor),

7.Stelovanje kocnica i ispustanje vazduha,

8.Promena lagera na prednjim tockovima,

9.Promena sva 4 amortizera,

10.Stelovanje ventila.

To je ostalo i jos neke sitnice ali to moze u hodu da se resi :D

Link to post
Share on other sites

Kupio sam amortizere od clana Bebe i svaka mu cast ispostovao je svaki dogovor, od mene svaka preporuka ako neko nesto kupuje od njega sig nece da ga zavrne ;)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

300e ulaganja je ostalo navodno da bi auto bio bombona... Zar mislis da ce manje para trebati da se ulozi u bilo sta drugo sto uzmes? Kad si poceo, zavrsi ga do kraja i vozi se ko covek, niko ne zna da ceni sta je sve uradjeno kad kupuje auto, za te pare ima i kompletan da se uzme zasto bi neko od tebe uzeo auto koji treba da se sklapa .....

Link to post
Share on other sites

Smorio sam se zato sto mi je auto izgubio sjaj za 2 meseca a majstor koji je farbao je umro tako da mogu da se j***m sto se para tice, jos uveli ovaj glupi atest i puko sam skroz na skroz, auto je sve sklopljen zavrsava ga elektricar nije kod mene slikacu kad ga zavrsi za dan ili dva. Uostalom videcemo sta i kako nosi vreme ;) A sto je preko svega najjace AUTO NE MOZE DA SE ISPOLIRA sve zute tacke izbijaju odozdo <_<

Link to post
Share on other sites

Pa sta sad , sklopi ga i vozi , ko ce to da kupi tako.

Kad si vec pojeo govno teraj do kraja vozi ga tako pa kad budes mogao ofarbas ga ponovo i teraj , to je sluga kakav se vise ne pravi , uzivaces ako ga sredis .

Kad su ti pricali da nije dobro ti si se kleo u majstora , istraj u sredjivanju , srecno .

Link to post
Share on other sites

O mrtvima sve najbolje tu prestajemo sa pricom o farbanju ;) Ubediste me na brzinu sredjujem ga do kraja i to samo zbog vas nekolicine koji prate ono sto sam dosad radio. Hvala svima

Link to post
Share on other sites

ajde ajde bice nesto, sklopi pa vidi onda posle malo voznje sta ces i kako ces :)

ja mislim da kad krene da ga vozi da nece hteti da se odvaja od njega :D

Link to post
Share on other sites