Recommended Posts

33 minutes ago, Djoksa530i said:

Kod nas u firmi svaki drugi vozac kada pravi zapisnik o nekom nedostatku robe, napise hvalilo, u sred Beograda...tako da je ta pojava malo globalnija.

A kad treba da pohvale nekoga, kako kazhu onda?:)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Без љутње то су све измишљени језици....скоро су почели и нека слова да измишљају...

Naravno bez ljutnje iako odosmo u off sprdaju se sa nama blago receno

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Danas imao prvi da kazem problem sa autom. Posle jedno 200km voznje auto odjednom nije htio da primi gas preko 3000 obrtaja dodam gas menjac presalta u nizu prebaci do 3500obrtaja i bukvalno kao da auto nema goriva opet usporava do 3000 obrtaja. Do njih ubrzava bez problema i u autu je bilo goriva tacno na prvu crtu. Parkiram se popijem kafu nastavim put jos 130km bilo je bez problema

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
Proveri protokomer, map senzor i pumpu goriva, sva ocitavanja preko dis-a

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока



Vidjecemo sto ce dijagnostika reci protokomjer je nov stavljen jos je u garanciji

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites

Prija par dana ga povezali na diagnostiku hvala kolegi Vranjinu sve smo pregledali i fino se ispricali, sto se motora tice izbacio je samo gresku za 4 grijaca i zacepljen egr,i kao vremenski interval zamjene filtera nafte koji je vec kupljen samo da se zamijeni

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Na autu se nista posebno nije radilo, vozi se ne cuje samo mi mami osmijeh na lice. Danas smo posjetili nova speed da izmjerimo snagu na valjcima izbacio je 213.2 konja i 457nm

 

ae7b940123efb3636a0fa6c28caa131b.jpg

 

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Strasno me je nerviralo sto mi je unutra mahagoni ispucao,a koga god da sam zvao da ima e60 u djelovima kazu od 80-100e za 2 lajsne (a svakome se bacene iza supe jer niko ne pita za njih),a koga pitam da mi ih presvucem folijom od 50e pa na dalje.Nisam ja nista nesposobniji od njih te sam narucio foliju bruseni aluminijum na aliexpres mislim da me je oko 6e kostala izuzetno zahvalna za rad. Evo kako je ispalo

https://ibb.co/ceQxyo
https://ibb.co/hOY6r8
https://ibb.co/n9ki4T
https://ibb.co/jrHVjT
https://ibb.co/kYmvJo
https://ibb.co/cDmvJo

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kupljena izduvna gusana grana za e60 kod Marka Knezevica jedva cekam da je montiram

received_10214417370220343.jpg

Iduce sto planiram na auto su comfort sicevi ,m ili  sport volan, I bi xenon lci farove ako ih nadjem ispod 500-600e,pa ako nesto ima od navedenog nek se javi 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
Imam jedno pitanje?
Kako si otkrio da je pukla izduvna grana? Tj. Jel ima neki simptom u voznji,jace se cuje,smrdi u kabini?
Smrdi u kabini nesnosno,filter vazduha cadjav,dimi u motornom prostoru,auto ide kao svezan za drvo,zaprlja ti protokomjer pa cio auto brljavi

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Rocco77 said:

Smrdi u kabini nesnosno,filter vazduha cadjav,dimi u motornom prostoru,auto ide kao svezan za drvo,zaprlja ti protokomjer pa cio auto brljavi

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 

koji je razlog pucanja,znas li mozda? i koja je cena druge-zamenske izduvne grane?

e39 530d vozim vec 6 godina,nisam imao problem sa tim...

e53 3.0d restajling sam relativno skoro kupio,odmah uradio komplet servis (ulje motor,menjac,reduktor,diferencijali,sve filtere,separator....). Serviser sto je radio,kaze mi da sam dzabe menjao filtere jer su kao novi,ali nebitno...

Kako je pocelo hladnije vreme i grejanje u autu osetim da smrducka kao iz auspuha. Tako mi na e39 smrdelo kad sam na nekom silazu sa puta ostrugao obe pletenice,kad sam ih zamenio sve ok. Ne X-u sam zagledao pletenice izledaju perfektno i nema nigde dima ni isparenja. Ali smrdi unutra cim stojim u mestu u voznji se ne oseca,moram po gradu da upalim onu cirkulaciju da neuvlaci spolja vazduh,jer hocu da popizdim kolko smrdi.

Auto ide perfektno i nikakvu nemam smetnju u voznji,bas otkida... Mislio sam da je od webasta,ali nije,jer od webasta auspuh stoji ispod vozacevog sedista i drugaciji je miris-smrad iz njega

Link to post
Share on other sites
koji je razlog pucanja,znas li mozda? i koja je cena druge-zamenske izduvne grane?
e39 530d vozim vec 6 godina,nisam imao problem sa tim...
e53 3.0d restajling sam relativno skoro kupio,odmah uradio komplet servis (ulje motor,menjac,reduktor,diferencijali,sve filtere,separator....). Serviser sto je radio,kaze mi da sam dzabe menjao filtere jer su kao novi,ali nebitno...
Kako je pocelo hladnije vreme i grejanje u autu osetim da smrducka kao iz auspuha. Tako mi na e39 smrdelo kad sam na nekom silazu sa puta ostrugao obe pletenice,kad sam ih zamenio sve ok. Ne X-u sam zagledao pletenice izledaju perfektno i nema nigde dima ni isparenja. Ali smrdi unutra cim stojim u mestu u voznji se ne oseca,moram po gradu da upalim onu cirkulaciju da neuvlaci spolja vazduh,jer hocu da popizdim kolko smrdi.
Auto ide perfektno i nikakvu nemam smetnju u voznji,bas otkida... Mislio sam da je od webasta,ali nije,jer od webasta auspuh stoji ispod vozacevog sedista i drugaciji je miris-smrad iz njega
Na e60 i x5 restajling pucaju jer su napravljene od inoxa a ne od gusa kao na e39. Vremenom od grijanja-hladjenja i vibracija motora pucaju. Ja sam novu gusanu uzeo oko 120-30 zaboravih dodje ti ona dihtunzi i sarafi

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Samo stvar ukusa ali tako masivan autona tako niskoprofilnim gumama meni izgleda kao prenabildovani lik koji nikada nije radio noge i ima cackalice od nogu.

Ta cela serija BMW-a je sve samo ne elegantna. Sva je debela i zaobljena, kao na steroidima. Trazi malo masivniju gumu. Deblje noge 😁

Link to post
Share on other sites
Samo stvar ukusa ali tako masivan autona tako niskoprofilnim gumama meni izgleda kao prenabildovani lik koji nikada nije radio noge i ima cackalice od nogu.
Ta cela serija BMW-a je sve samo ne elegantna. Sva je debela i zaobljena, kao na steroidima. Trazi malo masivniju gumu. Deblje noge [emoji16]
Na gumama je kako je fabrika propisala 245/35 i 275/30 bice to malo bolje kad se patosira
Meni extra [emoji846] bolje nego prosleeee
Iskreno da ti kazem draze su mi style95 prvi sam ih stavio na e60 u Cg i prije par noci iskocim do grada na parking jos 2 e60 sa njim e neces da jebe jeza uzeh ove mada su uzivo 50x ljepse

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока

Link to post
Share on other sites