delvecchio

Oglasi

Recommended Posts

Bas sam prolazio pre neki dan pored iskljucenja za Imotski, i setim se cika Kresimira :D 

20 minutes ago, Golub said:

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14924351/bmw-528-528i bas zanimljiv oglas, ako je sve istina onda je auto odlican. samo glupava registracija...😖

Na papiru i nije prevelik potrošač:

https://www.autoevolution.com/cars/bmw-5-series-f10-2009.html#aeng_bmw-5-series-f10-2009-528i-8at-258-hp

Lepo izgleda, a ako je tačno sve navedeno, ko ga kupi navozaće se. Registrovan je do aprila 2020. a posle hiljadarka (nije ljubav ako ne boli) ;)

16 minutes ago, pesimista said:

Na papiru i nije prevelik potrošač:

https://www.autoevolution.com/cars/bmw-5-series-f10-2009.html#aeng_bmw-5-series-f10-2009-528i-8at-258-hp

Lepo izgleda, a ako je tačno sve navedeno, ko ga kupi navozaće se. Registrovan je do aprila 2020. a posle hiljadarka (nije ljubav ako ne boli) ;)

Vozim slican i definitivno nije auto za grad, ali ga je milina voziti bilo gde, ovaj je ok s opremom, a kilometraza vrhunska.

Na otvorenom potrosnja ako se vozi po ogranicenjima je 6.5 - 7. Po gradu gura i do 13l ako se gazi. ali sa normalnom voznjom 10-10.5l.

Zalosno je sto je Srbija zemja sa najkupljom registracijom i najskupljim gorivom....

Aj sto je najskuplje gorivo, nego sto je i smece. Kako god da okrenes kola od 1500kg+ nisu bas za grad :)

Ja se preporodio kad sam kupio gradski auto (Audi A3), jer sam 90% u gradu a potrosnja je skoro duplo manja, sa 12 na nekih 6.5l

E da ga..... Ako tvrdis da 3,0 benzin trosi 10,5 u gradu, a kad se gazi 13. Pa daj boze da je na 14 po gradu ovako, kad se gazi ne mogu ni pomisliti.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Od druga f06 3.0 dizel 313ks po gr lepe voznje trosi oko 9 litara, na otvorenom zna da padne i na cca 7 litara... nisam siguran da je tako i kod benzinca

Ne znam ljudi meni su te cifre naucna fantastika, doduse i ja smatram bg za grad po default-u...mada i za bilo koji drugi 9l za nasvirani 3,0d mi je nepojmljivo. Dok ne sednem, ne provozam i ne uverim se nikad necu poverovati

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Jbg tako pise, i ja sam sumnjicav... ali cim se malo jace stisne gas 11-12 litara

1 hour ago, Djoksa530i said:

Ja se preporodio kad sam kupio gradski auto (Audi A3), jer sam 90% u gradu a potrosnja je skoro duplo manja, sa 12 na nekih 6.5l

Koji motor?

Ma BG je super, tj zavisno gde si stacioniran.

Ja na NBG imam manju potrosnju nego npr u Cacku, ne daj boze Uzicu. U Cacku mi auto bije po 15l ako ne izlazim iz grada...

Taj motor sam imao prilike voziti u f30ci u gradu normalne voznje u kreni stani situaciji u onom spicu oko 17h je vukao 13-14l jer i klima je radila i troje nas u autu. 17l je bilo kad smo ga dinamicnije malo prodjerali ali grad ko grad nemas gde da stisnes kako treba tako da verujem da moze vise povuci. A F10 je malo i tezi i tromiji auto tako da kontam da su slicni ako ne i vise da vuce

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

3 minutes ago, NikNS said:

Taj motor sam imao prilike voziti u f30ci u gradu normalne voznje u kreni stani situaciji u onom spicu oko 17h je vukao 13-14l jer i klima je radila i troje nas u autu. 17l je bilo kad smo ga dinamicnije malo prodjerali ali grad ko grad nemas gde da stisnes kako treba tako da verujem da moze vise povuci. A F10 je malo i tezi i tromiji auto tako da kontam da su slicni ako ne i vise da vuce

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Jesi li siguran da je taj motor? Ili je 2.0 turbo u f30?

2 hours ago, Djoksa530i said:

Srpski san 1.9 TE DE JI :)

Daj kesu, daj kesu!!!🤮🤮🤮

Paaaa... egal bi bilo😉 Sto se ne javi dok je MiTo bila na parkingu🙂

4 minutes ago, dredger said:

Jel s 5 vrata? 

MiTo 3, Clio 5, a i Djoksin Audi 5

5 minutes ago, djukicc said:

Jel vozi neko BMW na ovom BMW forumu???

Svi s foruma sto sad ne vozimo smo vozili, osim dredgera🙂

Edited by Nismo