e30 Moje luche (Restauracija)


Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi OBUSTAVLJAM SREDJIVANJE! I prodajem ih u vidjenom stanju 600e ko hoce neka kupuje za delove za voznju za sta god ne zanimaju mee vise, naisla su mi kola za mnogo jeftine pare od mog dobrog prijatelja za mizarnu cenu i necu da se vise jurim sa ovim bmw-om Hvala svima za pomoc ali gotovo je projekat je prekinut. Na kolima treba da se zameni, letva,spone,jabucice,cilindar donji i da se atestira plin, kola su sve izvarena i ne treba nista limarijski da se radi, ko voli nek izvoli!

Link to post
Share on other sites

Ja jesam ljubitelj ali kad nesto ne ide ne ide, jedino sto sam dobio na poklon na ovom forumu kolko se ja secam je vezni lim za auto tako da ne lupetaj ako vec nemas nista pametno da kazes! I da naravno dosta saveta na kojima sam stvarno ljudima zahvalan.

Link to post
Share on other sites

Ovo je moj prvi auto bio je u vlasnistvu moga oca ali sam se i ja koristio e sad on uzeo bolje a ja se zareko da od njega napravim auto za primer

Link to post
Share on other sites

Mehanicar kod koga su mi trenutno kola kaze da se ne isplati da guram pare vise u taj auto zato sto je cena kolima pala i moze mnogo bolja stvar da se nadje jeftino zato sam i mislio da zamenim -_-, ali j***m li ga i ja vise sta da uradim :/

Link to post
Share on other sites

Kompletno restauriran auto je mnogo bolji od nekog polovnog auta,pogotovo od Opela. Ta "bolja stvar za manje pare" jednostavno ne postoji. To je velika teorija zavere...

Link to post
Share on other sites

Stize mi prekosutra cilindar pa cu da isprobam auto malo da se vozim pa ako mi se svidi kako je odradjeno mozda ga i dovrsim do kraja ko zna :)

Link to post
Share on other sites

Mehanicar kod koga su mi trenutno kola kaze da se ne isplati da guram pare vise u taj auto zato sto je cena kolima pala i moze mnogo bolja stvar da se nadje jeftino zato sam i mislio da zamenim -_-, ali j***m li ga i ja vise sta da uradim :/

Aj majke ti iskreno koliko te je kostala ova igranka do sad? Da si poslusao ljude da ne vredi sredjivati i odustao pre pocetka sad bi za te pare koje si dao mogao voziti kocku da izuva. Sad ga ili vozi dok se ne rapadne ili ga baci zbog svog truda i cimanja i zajebancije godinu dana da bi dosao na isto - auto koji nije u voznom stanju i ne vredi ga sredjivati...

Link to post
Share on other sites