Recommended Posts

Salterusa upisuje podatke koje dobije sa tehnickog pregleda iz registracionog lista,nije njeno da gleda jel ima ili nema plin u staroj saobracajnoj,i ako pogleda samo kazes nema ga vise u autu,da nece da izadje da gleda pod haubu????

Ako te zaustavi patrola i drka zaa plin onda moze tehnicki da najebe,ali uvek mozes da kazes da si ga juce ugradio.Naravno da bi zastitio vezu na tehnickom ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salterusa upisuje podatke koje dobije sa tehnickog pregleda iz registracionog lista,nije njeno da gleda jel ima ili nema plin u staroj saobracajnoj,i ako pogleda samo kazes nema ga vise u autu,da nece da izadje da gleda pod haubu????

Ako te zaustavi patrola i drka zaa plin onda moze tehnicki da najebe,ali uvek mozes da kazes da si ga juce ugradio.Naravno da bi zastitio vezu na tehnickom ;)

Neće da ide da gleda pod haubu nego da traži taj atest o skidanju

Link to post
Share on other sites

pa stvar i jeste u tome da se izmuva na tehnickom da nema plina.kao da je fabricki benzinjara.

lovis smisao?kad joj ja dam papire s tehnickog u kojima nema podataka da je bio ili ima gasnog uredjaja,sta ona ima da pravi probleme.

dao bog ovde kod mene su azurni u pm.sve preko q..ca rade.da im prodje dan.

Link to post
Share on other sites

gubim saobracajnu kao satro,stari registracioni list ne postoji jer je auto odjavljen u drugoj opstini.osim stare polise i kupoprodajnog ugovora i onog papira da sam platio namet drzavi nemam nista.na tehnickom muvanje i to prolazi ladno.

na kraju krajeva sta ako sam ja skinuo plin pre nego sto je stupila na snagu ova odredba,recimo po isteku registracije a to je bilo u oktobru.?

Link to post
Share on other sites

mozes da izgubis saobracajnu,kada odes u sup i kada otvori podatke o tvom vozilu u terminalu videce da je vozilo na gas tako da ce ti traziti atest da si ga skinuo

Link to post
Share on other sites

gubim saobracajnu kao satro,stari registracioni list ne postoji jer je auto odjavljen u drugoj opstini.osim stare polise i kupoprodajnog ugovora i onog papira da sam platio namet drzavi nemam nista.

Mogu da ti traze potvrdu o prijavi nestanka saobracajne dozvole. Iako je odjavljen auto moras prijaviti nestanak saobracajne dozvole, popuniti formulare sta kako i onda dobijes potvrdu koja ti privremeno sluzi kao dozvola, sa njome mozes raditi tehnicki i registraciju. U tom papiru ti pise sve kao i u dozvoli znaci pisace da je na gas...

Ovo je koliko ja znam e sad ti proveri detalje i probaj pa ako prodjes prodjes, ali prvo sto ce ti traziti na salteru je stara saobracajna

Link to post
Share on other sites

Ja ne znam šta konkretno imaš, al ako je auto dobio novu saobraćajnu u kojoj piše plin...

imam odjavljen auto sa probusenom saobracajnom dozvolom druge opstine u kojoj pise benzin+gas.

nezelim da atestiram ponovo plinski uredjaj (a morao bih je je proslo vise od 5 god.)i ne zelim da placam taj papir da je pravilno odstranjen gasni uredjaj.

nemam vremena,zivaca a i iz principa necu da im dam lovu.

zato hocu da izmuvam na novoj registraciji da je auto samo na benzin.

Link to post
Share on other sites

mozes da izgubis saobracajnu,kada odes u sup i kada otvori podatke o tvom vozilu u terminalu videce da je vozilo na gas tako da ce ti traziti atest da si ga skinuo

hm.dali ovi iz mog supa mogu da vide podatke o vozilu koje je iz druge opstine?dali su svi u jednom sistemu?t.j.umrezeni.

kapiram da sup ako hoce moze da nadje i sta sam juce jeo a kamoli ovo nego kao mislim nesto salterusa mozda vidi samo podatke nase opstine.

Link to post
Share on other sites

Mogu da ti traze potvrdu o prijavi nestanka saobracajne dozvole. Iako je odjavljen auto moras prijaviti nestanak saobracajne dozvole, popuniti formulare sta kako i onda dobijes potvrdu koja ti privremeno sluzi kao dozvola, sa njome mozes raditi tehnicki i registraciju. U tom papiru ti pise sve kao i u dozvoli znaci pisace da je na gas...

Ovo je koliko ja znam e sad ti proveri detalje i probaj pa ako prodjes prodjes, ali prvo sto ce ti traziti na salteru je stara saobracajna

ako nije problem objasni sta si mislio pod ovim"potvrda koja ti privremeno sluzi kao dozvola"

kakva dozvola?dozvola da mogu da obavjam pojedine radnje s autom,sta?

Link to post
Share on other sites

ima staru saobracajnu na kojoj pise plin.

ma kacarevo je u pravu, moze, teraj.

u srbiji sve moze dok neko ne proveri.

sta mi smo pravna drzava kao?kad treba obican prost narod tlaciti onda da.izmisljaju toplu vodu da nam uzmu pare.

a za ove sto po nekoliko desetina miliona evra drpe i muzu drzavne firme,razna preduzeca,javne nabavke,za njih nema zakona.da ne nabrajam dalje nije politicki forum.otiso sam u off.

ziveli v.brat,farma i Sulejman veliki.

e moj narode u sta gledas,desu vam oci.

Link to post
Share on other sites

da, ti ces zajebati i pobediti sistem. ne budi naivan. da imas tu moc, ne bi sa nama ovde mlatio praznu slamu i tri dana lomio glavu kako da ustekas 50 eura.

Link to post
Share on other sites

da, ti ces zajebati i pobediti sistem. ne budi naivan. da imas tu moc, ne bi sa nama ovde mlatio praznu slamu i tri dana lomio glavu kako da ustekas 50 eura.

druze ne stekam ja lovu,nije mi zao 50 evra.dacu ih u dobrotvorne svrhe.nedam njima,sistemu.i nemoj da lupas iako predobro kapiras o cemu je rec,zasto to hocu da uradim.

tebi je cilj na ovom forumu,(dokazano mnogo puta)da neko ispadne glup ili da nije u pravu u vezi nekih stvari.provaljen si kao i taj glupi truli sistem koji podrzavas.gledaj svoju bulju kad vec ne mozes da pobedis sistem(ako nisi deo njega pa neces).

a sistem se moze zajebati vec dokazano u praksi.

Link to post
Share on other sites

Ako, ako, napred I navali, samo budi frajer pa napisi kako si prošao kad sve završiš.

za razliku od tebe umem da prihvatim poraz,nestidim se da kazem da nisam u pravu.

i nece me biti stid da napisem ovde na forumu da nisam uspeo.(ako ne uspem).

Link to post
Share on other sites